*

Nehoda, kterou nepřežila řidička a pes, si vyžádala i dětskou oběť - Nové Město nad Cidlinou


Dne:21.04.2021 | autor: Monika Vojáčková | Galerie (3) | Hradec Králové | Rating šoku: 3

Region: Královéhradecký kraj

Město: Hradec Králové

Místo: Nové Město nad Cidlinou

Datum nehody: 20.4.2021, další nehody ze dne 20.4.2021, dopravní nehody dnes

Zdroj: Policie ČR

Čelní střet osobního automobilu s nákladním vozidlem na silnici I. třídy u Nového Města nad Cidlinou na Královéhradecku si vyžádal další oběť. Na místě nehody zemřela čtyřiatřicetiletá řidička a pes, šestiletá holčička podlehla těžkým zraněním v nemocnici.

"V dnešních ranních hodinách na následky zranění zemřela šestiletá spolujezdkyně z osobního vozidla značky Ford Focus," oznámila mluvčí policie Iva Kormošová.

Dítě sedělo v okamžiku srážky zřejmě na zadním sedadle a utrpělo těžká zranění, od počátku bylo v bezvědomí. Záchranáři jej museli uvést do umělého spánku a intenzivně léčit.

„Zraněnému dítěti tak mohli přímo na místě zavést krevní transfuzi. Po stabilizaci základních životních funkcí jej následně ve vážném stavu transportovali do královéhradeckého traumacentra. Jde v tuto chvíli o nejmladšího pacienta, kterému byla podána plná krev od jejího zavedení do výbavy posádky LZS v červnu 2020,“ uvedl mluvčí královéhradeckých záchranářů Ivo Novák.

Na místě podlehla těžkým zraněním v úterý nad ránem čtyřiatřicetiletá řidička, která z dosud neznámých příčin přejela do protisměru, kde se čelně střetla s protijedoucím nákladním autem značky Mercedes - Benz Atego. Nehoda si tak vyžádala dvě oběti, v osobním autě zemřel navíc i pes. 

Řidič nákladního auta utrpěl lehčí zranění, vyprostit ho museli hasiči. Silnice byla uzavřená celých 7,5 hodiny. kodu na vozidlech policisté předběžně odhadli na jeden milion a 200 tisíc korun. 

Galerie - Nehoda, kterou nepřežila řidička a pes, si vyžádala i dětskou oběť - Nové Město nad Cidlinou

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Jak připravit auto na dovolenou a jak předejít krizovým situacím?

Před cestou na dovolenou se doporučuje včas nechat auto prohlédnout v servisu. Odborníci odhalí a odstraní závady, které na první pohled nejsou vidět. Je třeba…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2022 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ Kontakt