Srážka dvou kamionů a felicie: Policista v civilu zachraňoval život batoleti - Mohelnice


Dne:10.01.2019 | autor: Monika Vojáčková | Galerie (2) | Olomouc | Rating šoku: 3

Region: Olomoucký kraj

Město: Olomouc

Místo: Mohelnice

Datum nehody: 9.1.2019, další nehody ze dne 9.1.2019, dopravní nehody dnes

Zdroj: blesk.cz, iDNES.cz

Srážka dvou kamionů s osobním autem ve středu dopoledne téměř na sedm hodin uzavřela v obou směrech silnici I/35 u Mohelnice na Šumpersku. Při nehodě se zranili tři lidé, vážně zraněné batole musel do nemocnice transportovat vrtulník. Svědci nehody líčí, jak ho masáží srdíčka zachraňoval policista v civilu.

Nehoda se podle policejní mluvčí stala v 9:15 hodin v místě zúžení dvou jízdních pruhů do jednoho, a to u mohelnické místní části Studená Loučka na konci stoupání. Srazil se tam nákladní vůz s protijedoucím osobním a následně ještě i dalším nákladním autem.

"Kvůli zásahu složek integrovaného záchranného systému a vyšetřování musela být silnice v obou směrech uzavřena, provoz byl plně obnoven před šestnáctou hodinou,“ uvedla šumperská policejní mluvčí Jiřina Vybíhalová.

Svědci nehody její slova potvrzují. „V tom kopci jel kamion a v protisměru byl osobák. On srazil ten osobák, fabia cca dvacet metrů odletěla,“ řekl pro FTV Prima očitý svědek střetu. „V té fabii byla žena a dítě 1 a půl roku staré,“ doplnil muž.

„Ještě by chtělo zmínit policistu, který byl v civilu, a když jsme společně vytáhli z auta miminko, tak okamžitě poskytl první pomoc resuscitací srdíčka a tím mu zachránil život,“ doplnil očitý svědek výpověď o hrdinském činu.

Všichni tři zranění byli převezeni do nemocnice. Nezletilé dítě transportoval vrtulník, právě to by podle FVT Prima mělo být v nejhorším zdravotním stavu. Okolnosti srážky automobilů vyšetřuje policie. 

Galerie - Srážka dvou kamionů a felicie: Policista v civilu zachraňoval život batoleti - Mohelnice

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Dovolená u moře může skončit tragicky díky zpětnému proudu!

Víte co znamená zpětný proud v moři? Jeho neznalost může i zabíjet. Jak se v takové situaci chovat? Zpětný proud nastává v mořích, kde je pozvolný přístup…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2024 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ Kontakt | Nastavení cookies