Čelní srážka aut na Náchodsku si vyžádala pět zraněných, pro dítě přiletěl vrtulník


Dne:29.12.2018 | autor: Monika Vojáčková | Galerie (4) | Rating šoku: 2

Pravděpoodbně mikrospánek mohl za páteční nehodu na Náchodsku. Dva automobily řízené cizinci se tam srazily čelně a zatímco čtyři dospělí utrpěli jen lehká zranění, pro vážně zraněné pětiletého chlapce musel přiletět vrtulník.

"V pátek 28. 12. 2018 po páté hodině odpolední náchodští dopravní policisté vyjížděli k dopravní nehodě na silnici vedoucí k Polsku do Otovic na Broumovsku, při níž se střetly dva osobní automobily řízené cizinci," uvedla k nehodě policejní mluvčí Eva Prachařová. 

S největší pravděpodobností mohl za nehodu mikrospánek cizince, který řídil Ford Focus a vybočil do protisměru, kde se čelně střetl s protijedoucím osobním automobilem Range Rover, který řídila shodou okolností také cizinka. Čtyři dospělí utrpěli pouze drobná zranění, ovšem pro pětiletého chlapce z Focusu přiletěl vrtulník, který jej se zraněním transportoval do Fakultní nemocnice v Hradci Králové.

Pro přistání vrtulníku letecké záchranné služby hasiči nasvítili vedlejší louku. Při nehodě byl poškozen sloup elektrického vedení, hasiči spolupracovali na místě spolu s energetiky. Silnice byla kvůli vyšetřování nehody asi na dvě hodiny uzavřena. Přesné příčiny nehody a míru zavinění jednotlivých účastníků policisté dále vyšetřují.

Galerie - Čelní srážka aut na Náchodsku si vyžádala pět zraněných, pro dítě přiletěl vrtulník

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Rozdíl v rychlosti 10 km/h je ve městě osudový

Víte, že rozdíl v brzdné dráze u osobního auta jedoucího 50 a 60 km/h je 9 metrů, tedy více než délka dvou obvykle širokých přechodů pro chodce. V praxi to…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2022 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ | Nastavení cookies Kontakt