*

Čelní srážka aut na Náchodsku si vyžádala pět zraněných, pro dítě přiletěl vrtulník


Dne:29.12.2018 | autor: Monika Vojáčková | Galerie (4) | Rating šoku: 2

Pravděpoodbně mikrospánek mohl za páteční nehodu na Náchodsku. Dva automobily řízené cizinci se tam srazily čelně a zatímco čtyři dospělí utrpěli jen lehká zranění, pro vážně zraněné pětiletého chlapce musel přiletět vrtulník.

"V pátek 28. 12. 2018 po páté hodině odpolední náchodští dopravní policisté vyjížděli k dopravní nehodě na silnici vedoucí k Polsku do Otovic na Broumovsku, při níž se střetly dva osobní automobily řízené cizinci," uvedla k nehodě policejní mluvčí Eva Prachařová. 

S největší pravděpodobností mohl za nehodu mikrospánek cizince, který řídil Ford Focus a vybočil do protisměru, kde se čelně střetl s protijedoucím osobním automobilem Range Rover, který řídila shodou okolností také cizinka. Čtyři dospělí utrpěli pouze drobná zranění, ovšem pro pětiletého chlapce z Focusu přiletěl vrtulník, který jej se zraněním transportoval do Fakultní nemocnice v Hradci Králové.

Pro přistání vrtulníku letecké záchranné služby hasiči nasvítili vedlejší louku. Při nehodě byl poškozen sloup elektrického vedení, hasiči spolupracovali na místě spolu s energetiky. Silnice byla kvůli vyšetřování nehody asi na dvě hodiny uzavřena. Přesné příčiny nehody a míru zavinění jednotlivých účastníků policisté dále vyšetřují.

Galerie - Čelní srážka aut na Náchodsku si vyžádala pět zraněných, pro dítě přiletěl vrtulník

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Jaro je tu, ale zimní pneumatiky musíte mít až do konce března

"Obutí zimních pneumatik platí až do 31. března, pokud se na pozemní komunikaci nachází souvislá vrstva sněhu, led nebo námraza, nebo lze vzhledem k…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2021 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ Kontakt