Tragická nehoda v Trutnově si vyžádala lidský život


Dne:22.02.2019 | autor: Monika Vojáčková | Galerie (4) | Hradec Králové | Rating šoku: 3

Region: Královéhradecký kraj

Město: Hradec Králové

Datum nehody: 20.2.2019, další nehody ze dne 20.2.2019, dopravní nehody dnes

Zdroj: HZS a PČR KHK

Vážná nehoda tří osobních vozidel se stala na silnici I/14 ve směru z Trutnova na Mladé Buky ve středu v podvečer. Havárii nepřežil čtyřiašedesátiletý řidič fabie, který pravděpodobně vjel do protisměru. Vyšetřování dopravní nehody si vyžádalo kompletní uzavírku komunikace na více než dvě hodiny.

"Příčina dopravní nehody není s ohledem na začátek vyšetřování známa, dopravní policisté a kriminalisté však pracují mimo jiné s verzí, že čtyřiašedesátiletý řidič osobního vozidla Škoda Fabia vjel bez zjevného důvodu do protisměru, kde se nejprve bočně střetl s osobním vozidle stejného typu a následně došlo k čelnímu střetu s vozem Peugeot, jehož řidič při srážce utrpěl zranění a byl převezen do trutnovské nemocnice k ošetření," uvedl k nehodě policejní mluvčí Ondřej Moravčík.

Po čelním střetu zůstaly ve vozech zaklíněny dvě osoby. "Jednotka musela oba řidiče z vozidel vyprostit pomocí hydraulického nářadí. Jeden z řidičů byl poté zdravotnickou záchrannou službou transportován do nemocnice. Řidič druhého vozu, i přes veškerou snahu lékaře o resuscitaci, svým zraněním na místě podlehl," uvedl mluvčí hasičů. 

Lidé z třetího vozidla vyvázli bez jakýchkoliv zranění. Provedené dechové zkoušky na místě vyloučily přítomnost alkoholu u dvou účastníků nehody, u čtyřiašedesátiletého řidiče pak bude třeba vyčkat na výsledky pitvy, dodal policejní mluvčí.

Galerie - Tragická nehoda tří aut u Trutnova si vyžádala lidský život

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Když vám do cesty vběhne zvíře: Brzdit a nevyhýbat se

Nenadálost těchto střetů dokládá skutečnost, že převážná většina těchto nehod (téměř 85 %) se stala na rovných úsecích komunikací. V případech, kdy došlo při…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2024 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ Kontakt | Nastavení cookies