*

Tragická nehoda v Trutnově si vyžádala lidský život


Dne:22.02.2019 | autor: Monika Vojáčková | Galerie (4) | Hradec Králové | Rating šoku: 3

Region: Královéhradecký kraj

Město: Hradec Králové

Datum nehody: 20.2.2019, další nehody ze dne 20.2.2019, dopravní nehody dnes

Zdroj: HZS a PČR KHK

Vážná nehoda tří osobních vozidel se stala na silnici I/14 ve směru z Trutnova na Mladé Buky ve středu v podvečer. Havárii nepřežil čtyřiašedesátiletý řidič fabie, který pravděpodobně vjel do protisměru. Vyšetřování dopravní nehody si vyžádalo kompletní uzavírku komunikace na více než dvě hodiny.

"Příčina dopravní nehody není s ohledem na začátek vyšetřování známa, dopravní policisté a kriminalisté však pracují mimo jiné s verzí, že čtyřiašedesátiletý řidič osobního vozidla Škoda Fabia vjel bez zjevného důvodu do protisměru, kde se nejprve bočně střetl s osobním vozidle stejného typu a následně došlo k čelnímu střetu s vozem Peugeot, jehož řidič při srážce utrpěl zranění a byl převezen do trutnovské nemocnice k ošetření," uvedl k nehodě policejní mluvčí Ondřej Moravčík.

Po čelním střetu zůstaly ve vozech zaklíněny dvě osoby. "Jednotka musela oba řidiče z vozidel vyprostit pomocí hydraulického nářadí. Jeden z řidičů byl poté zdravotnickou záchrannou službou transportován do nemocnice. Řidič druhého vozu, i přes veškerou snahu lékaře o resuscitaci, svým zraněním na místě podlehl," uvedl mluvčí hasičů. 

Lidé z třetího vozidla vyvázli bez jakýchkoliv zranění. Provedené dechové zkoušky na místě vyloučily přítomnost alkoholu u dvou účastníků nehody, u čtyřiašedesátiletého řidiče pak bude třeba vyčkat na výsledky pitvy, dodal policejní mluvčí.

Galerie - Tragická nehoda tří aut u Trutnova si vyžádala lidský život

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Při nákupu elektronické dálniční známky buďte pozorní, špatná SPZ je nevratná

Už skoro 700 tisíc řidičů si pořídilo novou elektronickou dálniční známku. Od 1. února 2021 se na dálnici budete moci vypravit už jen s ní. Koupit e-známku…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2022 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ Kontakt