Řidič v Adršpachu srazil dva muže a ujel. Oba zemřeli - Adršpach


Dne:24.08.2022 | autor: Monika Vojáčková | Galerie (2) | Hradec Králové | Rating šoku: 3

V pondělí došlo krátce před 22. hodinou k tragické nehodě, při které řidič srazil u horního parkoviště v Adršpachu na Náchodsku dva chodce. Aniž by jim poskytnul první pomoc, z místa nehody ujel. Jeden z mužů svým zraněním na místě podlehl, druhý zemřel při leteckém transportu do nemocnice.

Hned poté, co řidič zmizel z místa nehody a zanechal tam dva těžce zraněné muže, zajistili policisté veškeré dostupné informace. "Zanedlouho našli odstavené vozidlo, které odpovídalo tomu hledanému," uvedla mluvčí policie Lucie Konečná. 

Policisté řidiče vypátrali do několika hodin

Řidič od odstaveného auta utekl, ale neschovával se dlouho. "Rozběhla se velká pátrací akce s využitím operativně pátracích prostředků, na jejímž konci muže do několika hodin vypátrali," uvedla Konečná.

Nyní je osmatřicetiletý muž obviněn z usmrcení z nedbalosti a neposkytnutí pomoci řidičem dopravního prostředku, za což v případě prokázání viny hrozí až 5 let za mřížemi. Soudce na muže uvalil vazbu.

Podle serveru iDNES.cz se jednalo o ředitele a obchodního ředitele šumavské firmy s outdoorovým oblečením High Point. Chystali se na Mezinárodní horolezecký filmový festival v Teplicích nad Metují.

Galerie - Řidič v Adršpachu srazil dva muže a ujel. Oba zemřeli - Adršpach

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Pokud uvíznete na přejezdu, proražte závory! Video vám ukáže i další způsoby

"Pokud už se vám někdy stane, že uvíznete na železničním přejezdu mezi sklopenými závorami, na nic nečekejte a PRORAŽTE ZÁVORU!!!" uvedlo Ministerstvo dopravy…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2024 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ Kontakt | Nastavení cookies