*

Řidič ohrozil motocyklistu, ten mu poškodil vůz - Jablonec nad Nisou


Dne:05.07.2013 | autor: Kamil Štajgl | Galerie (2) | Liberec | Rating šoku: 2

Region: Liberecký kraj

Město: Liberec

Místo: Jablonec nad Nisou

Datum nehody: neuvedeno, dopravní nehody dnes

Řidič vozidla ohrozil motocyklistu, který mu za jeho počínání poškodil vůz. Policie v Jablonci nad Nisou tak šetřila nejen dopravní nehodu, ale zahájila i úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu poškození cizí věci.

V pondělí 1. července se třicet minut po čtrnácté hodině v Jablonci nad Nisou v prostoru křižovatky ulic U Balvanu a Nákladní stala dopravní nehoda. Řidič s vozidlem zn. Toyota Lexus jel ve směru od centra města, kde před uvedenou křižovatkou pravděpodobně přejížděl z pravého jízdního pruhu do levého, čímž bezprostředně ohrozil v tomto jízdním pruhu jedoucího motocyklistu s motocyklem zn. JAWA 250, který musel náhle změnit směr a rychlost jízdy. Při tomto v prostoru předmětné křižovatky na hraně středového ostrůvku došlo k mírnému nárazu motocyklu do levých zadních dveří vozidla Toyota. Motocyklista následkem tohoto střetu upadl. Naštěstí on ani nikdo jiný při nehodě zraněn nebyl.

Ovšem po této dopravní nehodě motocyklista několika kopy poškodil uvedené vozidlo Toyota, na kterém tím v jeho levých zadních dveřích způsobil dvě promáčkliny. Jednu promáčklinu ještě udělal na sloupku za těmito poškozenými dveřmi. Tím majiteli vozu způsobil škodu v předběžné výši 50.000,- Kč.

Galerie - Řidič ohrozil motocyklistu, ten mu poškodil vůz - Jablonec nad Nisou

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Blesk zabíjí čím dál častěji. Jak se před ním chránit?

Mezi lidmi koluje několik mýtů o tom, jak se nejlépe chránit před zásahem blesku. Některé jsou pravdivé jiné nikoliv. Zde bych sepsal v několika bodech to, jak…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2020 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ Kontakt