Řidič chevroletu naboural do reklamního poutače. Hasiči ho vyprostili mrtvého - Šenov


Dne:06.01.2023 | autor: Monika Vojáčková | Galerie (2) | Ostrava | Rating šoku: 3

Region: Moravskoslezský kraj

Město: Ostrava

Místo: Šenov

Datum nehody: 5.1.2023, další nehody ze dne 5.1.2023, dopravní nehody dnes

Zdroj: PČR

Pětatřicetiletý řidič nepřežil nehodu u Šenova na Ostravsku. V autě Chevrolet Nubira sjel mimo silnici do příkopu, kde narazil do reklamního poutače. Vážným zraněním na místě podlehl.

Podle předběžných informací policie vyplývá, že řidič jel v levém jízdním pruhu, poté z dosud nezjištěného důvodu přejel náhle přes pravý jízdní pruh a sjel mimo komunikaci do příkopu, kde narazil do reklamního poutače.

„Hasiči po příjezdu na místo události zjistili, že uvnitř havarovaného automobilu zůstal zaklíněný řidič. K vyproštění nasadili hydraulické nástroje – kromě odstřižení střechy museli pracovat na uvolnění dolních končetin z pod palubní desky," uvedl mluvčí hasičů Jakub Kozák.

Zraněný řidič byl vyproštěn přibližně za čtvrt hodiny, přivolaný lékař však již konstatoval smrt.

Auto hasiči vytáhli zpět na silnici pomocí vyprošťovacího automobilu Bison ze stanice HZS MSK v Ostravě-Zábřehu, který havarovaný vůz hydraulickým nakládacím jeřábem vytáhl.

"Vyšetřováním nehodového děje, příčin a okolnostmi dopravní nehody se nyní kriminalisté zabývají. Pro kompletaci informací žádáme případné svědky této dopravní nehody, případně řidiče, kteří by mohli disponovat kamerovým záznamem, například z palubní kamery vozidla, aby kontaktovali linku 158. Jakákoliv informace by mohla pomoci k objasnění této dopravní nehody," vyzvala mluvčí policie Eva Michalíková.

Galerie - Řidič chevroletu naboural do reklamního poutače. Hasiči ho vyprostili mrtvého - Šenov

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Zkontrolujte si platnost dálniční známky. Za jízdu bez ní hrozí pokuty

Systém elektronické dálniční známky, který spravuje Státní fond dopravní infrastruktury (SFDI) a provozuje státní podnik CENDIS, funguje v Česku od 1. 12.…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2024 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ Kontakt | Nastavení cookies