Opilý mladík ukradl kamarádovi auto a projel proskleným vchodem supermarketu


Dne:29.11.2022 | autor: Monika Vojáčková | Galerie (2) | Plzeň | Rating šoku: 2

Region: Plzeňský kraj

Město: Plzeň

Datum nehody: 27.11.2022, další nehody ze dne 27.11.2022, dopravní nehody dnes

Zdroj: PČR

Čtyřiadvacetiletý muž si bez dovolení „vypůjčil“ vozidlo značky VW Golf, které jeho kamarád nechal stát s klíčky v zapalování na čerpací stanici, když si uvnitř kupoval pití. Následně s autem v plzeňské Lidické ulici havaroval a způsobil škodu na supermarketu za půl milionu korun.

"V ulici Lidická vlivem požitého alkoholu nezvládl řízení a vyjel mimo vozovku. Došlo ke střetu s vyvýšeným obrubníkem a následně ke střetu s proskleným vchodem supermarketu. Po střetu vozidlo pokračovalo v jízdě a vchodem projelo na parkoviště před budovu obchodu," popsala nehodu mluvčí policie Michaela Raindlová.

Nehoda se stala v neděli v půl jedné ráno. Aby toho nebylo málo, opilý muž z místa dopravní nehody odjel a "vypůjčené" auto odstavil nedaleko nákupního střediska.

"Na místo ihned vyjeli policisté a muže omezili na osobní svobodě. Ten se policistům přiznal, že vozidlo řídil on. Dechová zkouška na alkohol u něj ukázala pozitivní výsledek 0,7 promile," uvedla mluvčí policie.

Při dopravní nehodě naštěstí nebyl nikdo vážně zraněn. Škoda byla předběžně vyčíslena na 540 tisíc korun. Policisté se případem nadále zabývají.

Galerie - Opilý mladík ukradl kamarádovi auto a projel proskleným vchodem supermarketu

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Podhuštěné pneumatiky

Věděli jste, že podhuštěné pneumatiky se mohou zahřát až na teplotu 80°C? Pokud máte správně nahuštěnou pneumatiku, můžete si všimnou, že po zastavení je na…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2023 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ | Nastavení cookies Kontakt