*

Syn se nevrátil z práce v Německu, jeho auto našli v lese v Krušných horách - Boží Dar


Dne:22.04.2022 | autor: Monika Vojáčková | Galerie (3) | Karlovy Vary | Rating šoku: 2

Region: Karlovarský kraj

Město: Karlovy Vary

Místo: Boží Dar

Datum nehody: 20.4.2022, další nehody ze dne 20.4.2022, dopravní nehody dnes

Zdroj: PČR

Ve středu oznámila v dopoledních hodinách dvaapadesátiletá žena na Obvodním oddělení Pernink, že se její dvaatřicetiletý syn nevrátil domů ze zaměstnání v Německu. Policisté jeho havarované auto vypátrali odpoledne v lese, zraněný muž byl zaklíněný ve voze. Letěl pro něj vrtulník.

Policisté obtelefonovali nemocniční zařízení v Karlovarském kraji i sousedním Německu. Dále zjistili telefonní kontakt na pracovní agenturu, kde si ověřili, že pohřešovaný muž ze svého zaměstnání opravdu v ranních hodinách odjel.

"Policejní hlídky taktéž projížděly obce a města v Krušných horách, zejména ty, kterými by pohřešovaný jel ze svého zaměstnání. Dále policisté prohlédli kamerové záznamy, které měli k dispozici z několika měst a obcí, kterými mohlo vozidlo projet. Propátrán byl také nepřístupný terén v okolí Božího Daru. Po celou dobu pátrání policisté spolupracovali i s německými kolegy," popsal záchrannou operaci mluvčí policie Jakub Kopřiva.

Před 16. hodinou policisté z obvodního oddělení Pernink nalezli při pěším prozkoumávání zalesněné plochy mezi Božím Darem a abertamskou křižovatkou, zhruba 20 metrů od silnice, havarované vozidlo značky Škoda.

"V osobním automobilu byl zaklíněný zraněný dvaatřicetiletý pohřešovaný muž. Ten měl z dosud nezjištěných příčin vyjet mimo komunikaci, sjet ze stráně a narazit do stromu. Při nehodě utrpěl vážná zranění, se kterými byl letecky transportován do nemocnice," uvedl mluvčí policie.

V místě dopravní nehody policisté řídili po celou dobu provoz. Přesná příčina a okolnosti dopravní nehody jsou předmětem dalšího šetření.

Galerie - Syn se nevrátil z práce v Německu, jeho auto našli v lese v Krušných horách - Boží Dar

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Použití pásů zvýší šanci na přežití 14krát

Víte, že nepřipoutaní řidiči umírají 14x častěji než ti připoutaní. Nepřipoutaní cestujících na předních sedadlech umírají 6x častěji než připoutaní a…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2022 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ Kontakt