Syn se nevrátil z práce v Německu, jeho auto našli v lese v Krušných horách - Boží Dar


Dne:22.04.2022 | autor: Monika Vojáčková | Galerie (3) | Karlovy Vary | Rating šoku: 2

Region: Karlovarský kraj

Město: Karlovy Vary

Místo: Boží Dar

Datum nehody: 20.4.2022, další nehody ze dne 20.4.2022, dopravní nehody dnes

Zdroj: PČR

Ve středu oznámila v dopoledních hodinách dvaapadesátiletá žena na Obvodním oddělení Pernink, že se její dvaatřicetiletý syn nevrátil domů ze zaměstnání v Německu. Policisté jeho havarované auto vypátrali odpoledne v lese, zraněný muž byl zaklíněný ve voze. Letěl pro něj vrtulník.

Policisté obtelefonovali nemocniční zařízení v Karlovarském kraji i sousedním Německu. Dále zjistili telefonní kontakt na pracovní agenturu, kde si ověřili, že pohřešovaný muž ze svého zaměstnání opravdu v ranních hodinách odjel.

"Policejní hlídky taktéž projížděly obce a města v Krušných horách, zejména ty, kterými by pohřešovaný jel ze svého zaměstnání. Dále policisté prohlédli kamerové záznamy, které měli k dispozici z několika měst a obcí, kterými mohlo vozidlo projet. Propátrán byl také nepřístupný terén v okolí Božího Daru. Po celou dobu pátrání policisté spolupracovali i s německými kolegy," popsal záchrannou operaci mluvčí policie Jakub Kopřiva.

Před 16. hodinou policisté z obvodního oddělení Pernink nalezli při pěším prozkoumávání zalesněné plochy mezi Božím Darem a abertamskou křižovatkou, zhruba 20 metrů od silnice, havarované vozidlo značky Škoda.

"V osobním automobilu byl zaklíněný zraněný dvaatřicetiletý pohřešovaný muž. Ten měl z dosud nezjištěných příčin vyjet mimo komunikaci, sjet ze stráně a narazit do stromu. Při nehodě utrpěl vážná zranění, se kterými byl letecky transportován do nemocnice," uvedl mluvčí policie.

V místě dopravní nehody policisté řídili po celou dobu provoz. Přesná příčina a okolnosti dopravní nehody jsou předmětem dalšího šetření.

Galerie - Syn se nevrátil z práce v Německu, jeho auto našli v lese v Krušných horách - Boží Dar

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Zkontrolujte si platnost dálniční známky. Za jízdu bez ní hrozí pokuty

Systém elektronické dálniční známky, který spravuje Státní fond dopravní infrastruktury (SFDI) a provozuje státní podnik CENDIS, funguje v Česku od 1. 12.…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2024 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ Kontakt | Nastavení cookies