*

Motorkář riskantně předjížděl, zraněním podlehl - Branky


Dne:12.07.2016 | autor: Jan Prošek | Galerie (4) | Zlín | Rating šoku: 3

Region: Zlínský kraj

Město: Zlín

Místo: Branky

Datum nehody: 11.7.2016, další nehody ze dne 11.7.2016, dopravní nehody dnes

Zdroj: Policie Čr

Mohlo to být klidné pondělní odpoledne, ale osud tomu chtěl jinak. 11. července se v půl třetí odpoledne stala u obce Poličná na Vsetínsku tragická dopravní nehoda. Mladý motorkář porušil předpisy a zaplatil za to životem.

Sedmadvacetiletý řidič na motocyklu Kawasaki jel od obce Branky do Poličné. V jedné z pravotočivých zatáček, podle svědků, zbytečně zariskoval a jel příliš rychle ve směru na Valašské Meziříčí. Předjížděl přes plnou čáru několik před sebou jedoucích vozidel, jel tedy v protisměru a čelně se střetl se Škodou Fabia. Tu řídil devětašedesátiletý řidič, u kterého následná dechová zkouška potvrdila nepřítomnost alkoholu či jiných návykových látek.

Motorkář utrpěl při střetu vážná zranění, kterým na místě podlehl. První pomoc rychlé záchranné služby smrt odvrátit nedokázala. Přítomnost nedovolených látek v těle mladíka, který by následující den oslavil narozeniny, bude bude posuzována prostřednictvím pitvy. Čtyři osoby z fabie utrpěly středně těžká zranění, s nimiž byly převezeny do nemocnice.

Silnice byla hodinu úplně uzavřena. Po dobu vyšetřování a dokumentování dopravní nehody byl provoz řízen kyvadlovně. Od pěti hodin bylo místo průjezdné bez omezení.  

Galerie - Motorkář riskantně předjížděl, zraněním podlehl - Branky

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Dovolená u moře může skončit tragicky díky zpětnému proudu!

Víte co znamená zpětný proud v moři? Jeho neznalost může i zabíjet. Jak se v takové situaci chovat? Zpětný proud nastává v mořích, kde je pozvolný přístup…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2021 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ Kontakt