*

O víkendu se na dálnici D10 srazilo 15 aut. Zranilo se 7 lidí, škoda je 3 miliony - D10


Dne:04.02.2020 | autor: Monika Vojáčková | Galerie (3) | Střední Čechy | Rating šoku: 3

Region: Středočeský kraj

Město: Střední Čechy

Místo: D10

Datum nehody: 1.2.2020, další nehody ze dne 1.2.2020, dopravní nehody dnes

Zdroj: Policie ČR

Policie upřesnila informace k hromadné nehodě na dálnici D10 na Mladoboleslavsku. Na 66. kilometru se tam v sobotu večer srazilo celkem 15 aut, zranilo se 7 lidí, všichni naštěstí jen lehce. Policie nehodu vyšetřuje od dnešního dne jako možný trestný čin, někdo totiž pod mostem, na kterém se hromadně bouralo, zapálil pneumatiky.

"Na 66. km dálnice D10 ve směru na Turnov došlo v sobotu 1. února okolo dvacáté hodiny večer k hromadné dopravní nehodě, která zastavila provoz na několik hodin. Na místě se nacházelo celkem 21 vozidel, z čehož jich havarovalo celkem 15," upřesnila mluvčí policie Lucie Nováková a dodala:

„Pod dálničním mostem hořelo několik pneumatik, kvůli hustému dýmu se výrazně snížila viditelnost. Řidiči tak začali brzdit, protože se obávali, že se před nimi nachází hořící vůz. A pak následovaly střety.“ 

Policie se nyní snaží zjistit, kdo a proč pneumatiky pod mostem zapálil. Hledá svědky a prosí o záznamy z palubních kamer. Od úterý totiž věc prošetřují jako trestný čin obecné ohrožení z nedbalosti. Zatím neznámému pachateli může hrozit až pětiletý trest odnětí svobody.

Zranilo se celkem 7 lidí

Zasahovat musely všechny složky integrovaného záchranného systému, které prováděly záchranářské práce. Při dopravní nehodě se lehce zranilo celkem 7 lidí. Provoz na dálnici byl obnoven třicet minut po druhé hodině nedělního rána.

Celková škoda byla předběžně vyčíslena na 3 miliony korun. Příčina a okolnosti dopravní nehody je nyní předmětem policejního šetření.

Galerie - O víkendu se na dálnici D10 srazilo 15 aut. Zranilo se 7 lidí, škoda je 3 miliony - D10

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Největší muzeum veteránů v ČR

Máte rádi české předválečné a prvorepublikové automobily? A věděli jste, že u nás existuje největší muzeum veteránů? Najdete jej v Olomouci a při návštěvě…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2022 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ Kontakt