Do dodávky na D1 narazil kamion a začal hořet. Dva lidé zemřeli - D1


Dne:20.02.2023 | autor: Monika Vojáčková | Galerie (5) | Brno | Rating šoku: 3

Region: Jihomoravský kraj

Město: Brno

Místo: D1

Datum nehody: 18.2.2023, další nehody ze dne 18.2.2023, dopravní nehody dnes

Zdroj: PČR

V sobotu po šesté hodině ranní se stala tragická nehoda na dálnici D1. Do stojící dodávky v pravém jízdním pruhu  narazilo nákladní vozidlo. které začalo hořet. Při nehodě zemřeli dva cizinci. 

K nehodě došlo na 129. kilometru dálnice D1 ve směru na Brno.

"V pravém jízdním pruhu ze zatím přesně nezjištěných důvodů zastavilo modré dodávkové vozidlo s přívěsem, na kterém bylo naloženo osobní vozidlo světle šedé barvy. Posádku dodávkového vozidla tvořili cizinci a dva následkem nehody, po nárazu nákladního vozidla, zemřeli," uvedla mluvčí policie Jana Kroutilová.

Nákladní vozidlo začalo po srážce hořet. Provoz na dálnici ve směru na Brno musel být na nezbytně dlouhou dobu zastaven a policisté odkláněli dopravu na 119. kilometru.

"Policisté by pro objasnění okolností této nehody potřebovali zjistit, co nehodě předcházelo a proč dodávkové vozidlo zůstalo stát v pravém jízdním pruhu. Proto se obracíme na řidiče, kteří v sobotu, po šesté hodině ranní, projížděli po dálnici D1 ve směru jízdy na Brno, a všimli si průjezdu nebo jiné situace, která souvisí s dodávkovým vozidlem s přívěsem, a mají ve svých vozidlech palubní kamery, aby se obrátili na linku 158 nebo přímo na stálou službu Dálničního oddělení Velký Beranov na telefon: 974 262 751," vyzvali policisté.

Galerie - Do dodávky na D1 narazil kamion a začal hořet. Dva lidé zemřeli - D1

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Letošní podzim je krásný, ale povinnost zimních pneumatik začne platit už v úterý

"Dle §40a zákona 361/2000 Sb. mají řidiči povinnost použít zimní pneumatiky v období od 1. listopadu do 31. března, pokud: Je na silnici…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2024 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ Kontakt | Nastavení cookies