Dlouhodobý pronájem bezpečných aut v Praze je jednoduchý


Dne:27.05.2015 | autor: placená inzerce | Galerie (1)

Datum nehody: neuvedeno, dopravní nehody dnes

Chystáte se na čtrnáctidenní cestu do zahraničí, ale technickému stavu svého automobilu nevěříte? Přestalo vozidlo startovat a automechanik vám oznámil, že jeho oprava potrvá minimálně dva týdny? Automobil vypoví službu vždy v nejméně vhodnou dobu. To je zákon schválnosti, který dodnes stoprocentně funguje. V takové situaci se hodí tip na dlouhodobý pronájem auta, které nemá tolik najeto, je prověřené a maximálně rok staré.

Jak vybrat autopůjčovnu pro dlouhodobý pronájem?

Jakmile do vyhledávače zadáte dotaz „autopůjčovna Praha“, nabídne se vám pestrá škála odkazů na řadu firem věnující se půjčování aut. Nicméně ne všechny společnosti poskytují dlouhodobý pronájem. Tuto skutečnost byste si měli před zapůjčením vozidla ověřit. Dále doporučujeme sledovat reference a zkušenosti ostatních spotřebitelů, kteří si automobil půjčovali na delší dobu. Významným aspektem je délka působení na tuzemském trhu a portfolio služeb, ve kterém by neměly chybět ani doplňkové služby – například zapůjčení GPS navigace a autosedačky. Autopůjčovna poskytující dlouhodobý pronájem aut, jež působí na trhu delší dobu, zná potřeby svých klientů a má spoustu zkušeností.

Nabízené automobily musí být pravidelně servisované, neboť si vozidlo budete půjčovat na delší dobu. Určitě byste byli neradi, kdyby vypovědělo službu i zapůjčené auto. Autopůjčovna by měla také nabízet optimální podmínky při havárii či případného odcizení automobilu. V neposlední řadě je důležitým faktorem cena půjčovného. Jelikož žádáte dlouhodobý pronájem, je dobré se zeptat na slevy s bonusy.

Na trhu existují neseriózní půjčovny, které sice lákají na příliš nízké ceny dlouhodobého pronájmu, ovšem v mnoha případech tato cena nezahrnuje asistenční služby. Měli byste se tedy ujistit, co cena půjčovného zahrnuje. Na výše zmíněné věci byste se měli zaměřovat při každém dlouhodobém zapůjčování vozidel.

Dlouhodobý pronájem aut od Taggart

Na půdě dlouhodobého pronájmu automobilů se velké popularitě těší autopůjčovna Taggart, která se honosí vysokou důvěryhodností, spolehlivostí a profesionalitou. Tato půjčovna aut Praha se specializuje obzvláště na nová auta, maximálně rok stará. Nabízená vozidla jsou ve stoprocentní kondici, protože pravidelně prochází servisem. Na jejich bezpečnost se můžete spolehnout.

Vozovému parku dominují automobily značky Škoda Auto. Jedná se o automobily Škoda Octavia s automatickou i manuální převodovkou. Budete automobil řídit i několik týdnů, proto je důležité, aby se vám řídilo dobře. I to je zárukou bezpečnosti vozu. V nabídce tak nechybí ani luxusnější auta, mezi něž spadá například Ford Mustang Cabrio. A pokud hledáte eleganci, můžete usednout za volat vozu Audi A6 Avant.

Stěžejní službou autopůjčovny je dlouhodobé zapůjčování vozů. Při dlouhodobém pronájmu se můžete těšit na velmi příjemné ceny. Za jeden den zaplatíte klidně pouhých 300 Kč za vozidlo. Nonstop je k dispozici také asistenční služba a nechybí ani doplňkové služby. Můžete si půjčit navigaci, dětskou autosedačku, nosiče, ba dokonce i zavazadlové boxy. Nabídka služeb je skutečně bohatá.

Výhody dlouhodobého pronájmu bezpečných aut s autopůjčovnou Taggart

Dlouhodobý pronájem automobilu nabízí autopůjčovna Taggart po celé České republice. Tím výhody autopůjčovny rozhodně nekončí. Nabízí bezkonkurenční ceny za dlouhodobý pronájem a bude vám zdarma přistaven bezpečný automobil s nízkým počtem najetých kilometrů. Autopůjčovna Taggart hradí veškeré náklady spojené s provozem, údržbou a pojištěním. Pakliže potřebujete fakturu, abyste uplatnili dlouhodobé půjčení v nákladech podnikání, může vám být půjčen automobil na fakturu. A v neposlední řadě vás nadchne skutečnost, že dlouhodobý pronájem je dostupný pro všechny osoby. Nemusíte být vázání smlouvou jako u operativního leasingu. Ať už si půjčíte auto na tři dny, týden či měsíc, vždy autopůjčovna Taggart vyhoví.

Pakliže si potřebujete půjčit automobil na dlouhou cestu do zahraničí, důležitou pracovní schůzku, nebo na výlet s rodinou, můžete si půjčit například Škodu Octavii s prostorným interiérem a řadou bezpečnostních prvků. Nezbývá než popřát šťastnou a bezpečnou cestu.

zdroj foto: taggart.cz

Galerie - Dlouhodobý pronájem bezpečných aut v Praze je jednoduchý

Dlouhodobý pronájem bezpečných aut v Praze je jednoduchý
Ilustrační foto
Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Srážka s autem v 60 km/h znamená smrt pro 90% chodců

Víte, že při srážce auta a chodce při rychlosti nárazu 30 km/h přežije nehodu 97% chodců? Při rychlosti 50 km/h ovšem nehodu přežije již jen 80% chodců, při…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2024 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ Kontakt | Nastavení cookies