*

Tři smrtelné nehody o víkendu. Náraz do stromu ani sloupu žádný řidič nepřežil - Šilheřovice


Dne:17.02.2020 | autor: Monika Vojáčková | Galerie (2) | Ostrava | Rating šoku: 3

Region: Moravskoslezský kraj

Město: Ostrava

Místo: Šilheřovice

Datum nehody: 16.2.2020, další nehody ze dne 16.2.2020, dopravní nehody dnes

Zdroj: Policie ČR

Nejméně tři tragické nehody se odehrály během uplynulého víkendu. V sobotu nad ránem nepřežil řidič golfu náraz do sloupu elektrického vedení na Třebíčsku. Další dva řidiči na místě zemřeli po nárazu do stromu - na Znojemsku a Opavsku.

"V sobotu 15. února přijali policisté po druhé hodině v noci oznámení o havárii vozidla VW Golf v obci Radkovice u Hrotovic, které narazilo do sloupu elektrického vedení. Na místo ihned vyjela zdravotnická záchranná služba, policisté a hasiči," uvedla k jedné z nehod mluvčí policie Jana Kroutilová.

Řidič vozidla VW Golf utrpěl zranění, kterým na místě dopravní nehody podlehl. Vážně zraněný spolujedoucí byl zdravotnickou záchrannou službou transportován do brněnské nemocnice.

Další řidiči bourali do stromů

Před osmou hodinou ranní došlo v obci Hostěradice na Znojemsku k další nehodě s velmi vážnými následky. Dle dosavadního šetření nezvládl devětadvacetiletý řidič volkswagenu řízení a narazil do stromu. Následkům zranění podlehl před příjezdem záchranářů. Ve voze cestoval sám.

"Okolnosti nehody zůstávají v šetření policistů. Nařídili jsme také soudní pitvu. Komunikace mezi obcemi Miroslav a Hostěradice byla kyvadlově průjezdná," dodala mluvčí policie Alice Musilová.

Dvě jednotky hasičů zasahovaly také v neděli dopoledne v Moravskozleském kraji. Osobní automobil v Šilheřovicích narazil do stromu.

"Hasiči po příjezdu na místo události provedli na havarovaném automobilu protipožární opatření a sorbentem zlikvidovali uniklé provozní náplně. U řidiče zasahující lékař Zdravotnické záchranné služby konstatoval smrt. Po vyproštění těla a vyšetření dopravní nehody hasiči uklidili komunikaci a odtáhli havarovaný automobil mimo vozovku," uvedl mluvčí hasičů Jakub Kozák, který poskytl také fotografie.

Galerie - Tři smrtelné nehody o víkendu. Náraz do stromu ani sloupu žádný řidič nepřežil - Šilheřovice

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Chystáte se k moři? Zrádné zpětné proudy vás mohou stát život

Do zpětného proudu se dostanete lehce, ani nebudete vědět jak. Sice budete plavat směrem k pobřeží, ale proud vás bude odnášet dál do moře a pobřeží se vám…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2021 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ Kontakt