*

Neměla řidičák a utekla s dětmi od nehody. Policisté ji vypátrali opilou


Dne:02.09.2019 | autor: Monika Vojáčková | Rating šoku: 2

Neměla řidičák a utekla s dětmi od nehody. Policisté ji vypátrali opilou

Čtyřiatřicetiletá žena bez řidičského oprávnění nedaleko obce Černuc ve Středočeském kraji minulý čtvrtek bourala a od nehody odešla spolu s tříletým a patnáctiletým dítětem. Policisté ji vypátrali doma, byla silně opilá.

"Čtyřiatřicetiletá řidička osobního vozidla VW Golf jedoucí ve směru od obce Hospozín k obci Černuc při projíždění pravotočivé zatáčky nepřizpůsobila rychlost zejména svým schopnostem, vlastnostem vozidla a dopravně technickému stavu pozemní komunikace a uvedla automobil do smyku. Přejela do protisměru, kde se střetla se směrovým sloupkem a se zábradlím u můstku. Poté pokračovala v jízdě a zastavila vozidlo až na poli," popsala nehodu policejní mluvčí Michaela Nováková.

Ve vozidle cestovala také tříletá dívka a patnáctiletý mladík, se kterými řidička odešla, aniž by splnila svou zákonnou povinnost nehodu ohlásit. Ke zranění osob nedošlo. Škoda byla vyčíslena na 30 tisíc korun.

"Řidička byla vypátrána zlonickými policisty v místě svého trvalého bydliště. Byla vyzvána k provedení dechové zkoušky, která byla pozitivní. Displej přístroje ukázal hodnoty 2,71 a 2,58 promile. Žena však policistům sdělila, že alkohol požila až po výše uvedené nehodě. Byla proto vyzvána k odběru biologického materiálu, kterému se dobrovolně podrobila," dodala mluvčí policie. Hříšnice navíc nevlastní řidičské oprávnění.

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Řidiči s praxí do 5 let jsou nejrizikovější

Víte, že nejčastějším viníkem dopravních nehod jsou řidiči s praxí do 5 let? Například v roce 2013 zavinili na českých silnicích 29% všech dopravních nehod,…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2020 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ Kontakt