Řidička vylétla za svodidla do lesa, vyhasly dva životy - Smetanova Lhota


Dne:12.03.2019 | autor: Monika Vojáčková | Galerie (3) | České Budějovice | Rating šoku: 3

Region: Jihočeský kraj

Město: České Budějovice

Místo: Smetanova Lhota

Datum nehody: 12.3.2019, další nehody ze dne 12.3.2019, dopravní nehody dnes

Zdroj: Policie ČR, HZS JČK

Dnes krátce po poledni se na silnici II/121 u obce Smetanova Lhota na Písecku stala tragická nehoda. Starší řidička tam z dosud neznámých příčin vyjela ze silnice do lesa, ona i spolujezdec vážným zraněním podlehli. Na místě zasahovaly všechny složky IZS i záchranářský vrtulník.

"Starší řidička osobního automobilu značky Ford vyjela, ze zatím nejasných příčin, vlevo mimo komunikaci za svodidla do lesa. Žena i muž, který jel jako spolujezdec, zůstali ve voze zaklíněni," uvedla policejní mluvčí Kamila Čuřínová Ingrišová.

"Hasiči je museli vyprošťovat. Hydraulickým vyprošťovacím zařízením odstřihli celou střechu, teprve pak bylo možné zraněné z auta vyndat," sdělil mluvčí hasičů Jihočeského kraje.

Muž utrpěl zranění, kterým na místě podlehl, řidička byla letecky transportována do nemocnice. Ve vrtulníku ale i ona následkům zranění podlehla.

"Komunikace byla přes tři hodiny zcela neprůjezdná, případ si na místě od dopravních policistů převzali písečtí kriminalisté. Letos jde na Písecku o první dvě oběti dopravních nehod," dodala mluvčí.

Galerie - Řidička vylétla za svodidla do lesa, vyhasly dva životy - Smetanova Lhota

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

První pomoc při dopravní nehodě

Zajištění místa nehody Pokud na silnici uvidíte nehodu, je vhodné zastavit nejméně 50 metrů za místem nehody, rozsvítit výstražná světla, obléknout…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2024 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ Kontakt | Nastavení cookies