*

Řidička vylétla za svodidla do lesa, vyhasly dva životy - Smetanova Lhota


Dne:12.03.2019 | autor: Monika Vojáčková | Galerie (3) | České Budějovice | Rating šoku: 3

Region: Jihočeský kraj

Město: České Budějovice

Místo: Smetanova Lhota

Datum nehody: 12.3.2019, další nehody ze dne 12.3.2019, dopravní nehody dnes

Zdroj: Policie ČR, HZS JČK

Dnes krátce po poledni se na silnici II/121 u obce Smetanova Lhota na Písecku stala tragická nehoda. Starší řidička tam z dosud neznámých příčin vyjela ze silnice do lesa, ona i spolujezdec vážným zraněním podlehli. Na místě zasahovaly všechny složky IZS i záchranářský vrtulník.

"Starší řidička osobního automobilu značky Ford vyjela, ze zatím nejasných příčin, vlevo mimo komunikaci za svodidla do lesa. Žena i muž, který jel jako spolujezdec, zůstali ve voze zaklíněni," uvedla policejní mluvčí Kamila Čuřínová Ingrišová.

"Hasiči je museli vyprošťovat. Hydraulickým vyprošťovacím zařízením odstřihli celou střechu, teprve pak bylo možné zraněné z auta vyndat," sdělil mluvčí hasičů Jihočeského kraje.

Muž utrpěl zranění, kterým na místě podlehl, řidička byla letecky transportována do nemocnice. Ve vrtulníku ale i ona následkům zranění podlehla.

"Komunikace byla přes tři hodiny zcela neprůjezdná, případ si na místě od dopravních policistů převzali písečtí kriminalisté. Letos jde na Písecku o první dvě oběti dopravních nehod," dodala mluvčí.

Galerie - Řidička vylétla za svodidla do lesa, vyhasly dva životy - Smetanova Lhota

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Použití pásů zvýší šanci na přežití 14krát

Víte, že nepřipoutaní řidiči umírají 14x častěji než ti připoutaní. Nepřipoutaní cestujících na předních sedadlech umírají 6x častěji než připoutaní a…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2020 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ Kontakt