Smrtelná nehoda na Přibramsku - Nová Ves pod Pleší


Dne:09.08.2016 | autor: Jan Prošek | Galerie (7) | Střední Čechy | Rating šoku: 4

Region: Středočeský kraj

Město: Střední Čechy

Místo: Nová Ves pod Pleší

Datum nehody: 7.8.2016, další nehody ze dne 7.8.2016, dopravní nehody dnes

Klidný nedělní večer se změnil v pořádné drama se smutným koncem. To platí pro oblast, kterou vede silnice mezi obcemi Nová Ves pod Pleší a Voznice na Příbramsku. Ve večerních hodinách došlo k dopravní nehodě osobního vozidla, ve kterém se nacházela jen řidička.

Osobní automobil jedoucí po komunikaci mezi Novou Vesí pod Pleší a Voznicemi havaroval v neděli večer. Auto vyjelo mimo silnici a převrátilo se na střechu. Vůz se zastavil až o hromadu ležících dřevěných klád. Řidička zůstala zaklíněna pod vozidlem.

Na místo dopravní nehody se okamžitě rozjely jednotky Hasičského Záchranného Sboru Středočeského kraje ze stranice Dobříš a Řevnice. Lékaři, kteří se na místo incidentu dostali nejrychleji, nepřinesli dobré zprávy. Řidička utrpěla zranění neslučitelná se životem a na místě zemřela. Policie oboustranně uzavřela kominukaci, provoz byl odkloněn. Na vyšetřování se podílejí i kriminalisté.

Hasiči na místě dopravní nehody zajistili klády i vůz proti dalšímu pohybu a místo nehody nasvítili pro potřeby Policie České republiky. Přesné okolnosti vzniku nehody jsou předmětem dalšího šetření.

 

 

Galerie - Smrtelná nehoda na Přibramsku - Nová Ves pod Pleší

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Nové otázky pro autoškoláky se zaměřují na zranitelné účastníky provozu

Ministerstvo dopravy ve spolupráci s asociací autoškol představuje nové sady otázek se čtvrtletním odstupem. Opět jsou sezonně zaměřené, tentokrát jsou…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2024 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ Kontakt | Nastavení cookies