*

Smrtelná nehoda na Přibramsku - Nová Ves pod Pleší


Dne:09.08.2016 | autor: Jan Prošek | Galerie (7) | Střední Čechy | Rating šoku: 4

Region: Středočeský kraj

Město: Střední Čechy

Místo: Nová Ves pod Pleší

Datum nehody: 7.8.2016, další nehody ze dne 7.8.2016, dopravní nehody dnes

Klidný nedělní večer se změnil v pořádné drama se smutným koncem. To platí pro oblast, kterou vede silnice mezi obcemi Nová Ves pod Pleší a Voznice na Příbramsku. Ve večerních hodinách došlo k dopravní nehodě osobního vozidla, ve kterém se nacházela jen řidička.

Osobní automobil jedoucí po komunikaci mezi Novou Vesí pod Pleší a Voznicemi havaroval v neděli večer. Auto vyjelo mimo silnici a převrátilo se na střechu. Vůz se zastavil až o hromadu ležících dřevěných klád. Řidička zůstala zaklíněna pod vozidlem.

Na místo dopravní nehody se okamžitě rozjely jednotky Hasičského Záchranného Sboru Středočeského kraje ze stranice Dobříš a Řevnice. Lékaři, kteří se na místo incidentu dostali nejrychleji, nepřinesli dobré zprávy. Řidička utrpěla zranění neslučitelná se životem a na místě zemřela. Policie oboustranně uzavřela kominukaci, provoz byl odkloněn. Na vyšetřování se podílejí i kriminalisté.

Hasiči na místě dopravní nehody zajistili klády i vůz proti dalšímu pohybu a místo nehody nasvítili pro potřeby Policie České republiky. Přesné okolnosti vzniku nehody jsou předmětem dalšího šetření.

 

 

Galerie - Smrtelná nehoda na Přibramsku - Nová Ves pod Pleší

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Jaro je tu, ale zimní pneumatiky musíte mít až do konce března

"Obutí zimních pneumatik platí až do 31. března, pokud se na pozemní komunikaci nachází souvislá vrstva sněhu, led nebo námraza, nebo lze vzhledem k…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2021 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ Kontakt