Řidič škodovky nepřežil na Náchodsku čelní střet s dodávkou - Jezbiny


Dne:23.03.2022 | autor: Monika Vojáčková | Galerie (5) | Hradec Králové | Rating šoku: 3

Region: Královéhradecký kraj

Město: Hradec Králové

Místo: Jezbiny

Datum nehody: 22.3.2022, další nehody ze dne 22.3.2022, dopravní nehody dnes

Zdroj: PČR

K vážné dopravní nehodě došlo v úterý dopoledne na Náchodsku, na silnici č. I/33 mezi sjezdem z dálnice D11 a Jaroměří, na úrovni Jezbin. Čelně se tam střetlo osobní auto s dodávkou, jeden z řidičů nehodu nepřežil.

"Dle dosud  zjištěným okolností se jednalo o čelní střet osobního vozidla Škoda a dodávky Peugeot," uvedla mluvčí policie Šárka Pižlová.

Šedesátiletý řidič Škodovky utrpěl zranění, kterým na místě dopravní nehody podlehl. Druhý účastník nehody, 44letý muž, byl letecky transportován do Fakultní nemocnice v Hradci Králové s těžkým zraněním.

Silnice byla zcela uzavřena od 10:40 do 16:00 hodin. Příčiny a okolnosti tragické dopravní nehody šetří náchodští kriminalisté a žádají veřejnost o svědectví: 

"Žádáme širokou veřejnost o pomoc při objasnění nehodového děje a dalších okolností nehody. Pokud jste v danou dobu jeli kolem a byli jste svědky tragické dopravní nehody, máte ve svém automobilu nainstalovanou palubní kameru, nebo máte jakékoli informace, které by nám mohly pomoci, obraťte se na bezplatnou linku 158 nebo na Dopravní inspektorát policie Náchod na telefonním čísle 974 534 250."

Galerie - Řidič škodovky nepřežil na Náchodsku čelní střet s dodávkou - Jezbiny

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Pokud uvíznete na přejezdu, proražte závory! Video vám ukáže i další způsoby

"Pokud už se vám někdy stane, že uvíznete na železničním přejezdu mezi sklopenými závorami, na nic nečekejte a PRORAŽTE ZÁVORU!!!" uvedlo Ministerstvo dopravy…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2024 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ Kontakt | Nastavení cookies