Mladík rozpůlil BMW o protijedoucí Hyundai. Na místě zemřel - Hluboká nad Vltavou


Dne:29.05.2020 | autor: Monika Vojáčková | Galerie (3) | České Budějovice | Rating šoku: 3

Region: Jihočeský kraj

Město: České Budějovice

Místo: Hluboká nad Vltavou

Datum nehody: 28.5.2020, další nehody ze dne 28.5.2020, dopravní nehody dnes

Zdroj: Policie ČR

Ve čtvrtek v 10:17 byla na Integrované operační středisko jihočeských policistů ohlášena vážná dopravní nehoda na silnici II/105 mezi Hlubokou nad Vltavou a Chlumcem. Dvacetiletý řidič na místě podlehl následkům těžkých zranění neslučitelných se životem.

V 10:15 hodin jel mladý řidič s osobním vozidlem BMW 320 ve směru od Hluboké nad Vltavou na Týn nad Vltavou a v místech u Staré Obory, kdy pravděpodobně nepřizpůsobil rychlost jízdy svým schopnostem a stavu komunikace, po projetí táhlé levotočivé zatáčky dostal na rovném úseku smyk.

"Poté vjel do protisměru, kde se čelně střetl s protijedoucím osobním vozidlem tovární značky Hyundai Santa Fé. 'Bavorák' se po nárazu přepůlil a uvnitř zůstal zaklíněn mladík. Druhý řidič naštěstí utrpěl jen lehčí zranění, s kterým byl transportován do zdravotnického zařízení," popsal nehodu mluvčí policie Milan Bajcura.

Policisté průjezd touto frekventovanou komunikací uzavřeli a objízdný směr byl veden od Hluboké nad Vltavou na Munice, Zahájí a Olešník. Okolnosti této tragické nehody jsou předmětem vyšetřování dopravních policistů, kteří zároveň žádají případné svědky jízdy mladého muže od Českých Budějovic, aby se přihlásili na linku tísňového volání 158.

"Od začátku roku vyhasl na jihočeských silnicích další mladý život. Připomínáme zásady bezpečné jízdy, kdy riskování se nevyplácí!" vyruje Bajcura.

Galerie - Mladík rozpůlil BMW o protijedoucí Hyundai. Na místě zemřel - Hluboká nad Vltavou

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

S pyrotechnikou zacházejte opatrně, opilé k rachejtlím raději nepouštějte

Smrt, devastující zranění, těžké popáleniny, požár – to vše způsobuje zábavní pyrotechnika nejen během silvestrovských oslav.  "Již pokus o …

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2024 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ Kontakt | Nastavení cookies