Senior se v protisměru čelně střetl s jiným vozem. Druhý řidič nepřežil, děti jsou zraněné - Mohelnice


Dne:21.12.2021 | autor: Monika Vojáčková | Galerie (2) | Olomouc | Rating šoku: 3

Region: Olomoucký kraj

Město: Olomouc

Místo: Mohelnice

Datum nehody: 19.12.2021, další nehody ze dne 19.12.2021, dopravní nehody dnes

Zdroj: PČR

Čelní střet dvou vozů na mohelnickém kopci skončil tragicky. Jeden mrtvý, čtyři zranění. K tragické nehodě došlo v neděli krátce po 15. hodině. Dvaasedmdesátiletý řidič přejel s vozidlem Škoda Kodiaq do protisměru, kde se čelně střetl s jiným vozidlem.

"Z dosud nezjištěných příčin přejel do protisměru, kde se jeho vůz čelně střetl s protijedoucím vozidlem Mercedes Benz Vito," upřesnila policejní mluvčí Marie Šafářová.

Pětatřicetiletý řidič mercedesu při nehodě utrpěl zranění neslučitelná se životem, kterým i přes veškerou snahu záchranářů na místě podlehl. Dvaasemdesátiletý řidič byl se zraněním transportován do Fakultní nemocnice v Olomouci. Do stejné nemocnice na ošetření byli převezeni i spolucestující z mercedesu, žena se dvěma nezletilými dětmi.

Škoda na vozidlech byla předběžně odhadnutá na 1 400 000 korun, z toho 800 tisíc korun na mercedesu a 600 tisíc korun na kodiaqu. Veškeré okolnosti této tragické nehody jsou předmětem dalšího šetření.

V důsledku nehody byla silnice I/35 mezi Moravskou Třebovou a Mohelnicí cca 5 hodin neprůjezdná. Policejní hlídky po tuto dobu regulovaly provoz, jak ve směru od Moravské Třebové, tak ve směru od Mohelnice.

Galerie - Senior se v protisměru čelně střetl s jiným vozem. Druhý řidič nepřežil, děti jsou zraněné - Mohelnice

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

S nepřipoutaným zvířetem v autě hrozí zranění, nutné je vypnout i elektrická okénka

Transportní klece jsou nejlepší volbou, jak zajistit bezpečnost vašeho psa při cestování. Ujistěte se, že jste vybrali správnou velikost přepravky pro zvíře.…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2022 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ | Nastavení cookies Kontakt