*

Senior se v protisměru čelně střetl s jiným vozem. Druhý řidič nepřežil, děti jsou zraněné - Mohelnice


Dne:21.12.2021 | autor: Monika Vojáčková | Galerie (2) | Olomouc | Rating šoku: 3

Region: Olomoucký kraj

Město: Olomouc

Místo: Mohelnice

Datum nehody: 19.12.2021, další nehody ze dne 19.12.2021, dopravní nehody dnes

Zdroj: PČR

Čelní střet dvou vozů na mohelnickém kopci skončil tragicky. Jeden mrtvý, čtyři zranění. K tragické nehodě došlo v neděli krátce po 15. hodině. Dvaasedmdesátiletý řidič přejel s vozidlem Škoda Kodiaq do protisměru, kde se čelně střetl s jiným vozidlem.

"Z dosud nezjištěných příčin přejel do protisměru, kde se jeho vůz čelně střetl s protijedoucím vozidlem Mercedes Benz Vito," upřesnila policejní mluvčí Marie Šafářová.

Pětatřicetiletý řidič mercedesu při nehodě utrpěl zranění neslučitelná se životem, kterým i přes veškerou snahu záchranářů na místě podlehl. Dvaasemdesátiletý řidič byl se zraněním transportován do Fakultní nemocnice v Olomouci. Do stejné nemocnice na ošetření byli převezeni i spolucestující z mercedesu, žena se dvěma nezletilými dětmi.

Škoda na vozidlech byla předběžně odhadnutá na 1 400 000 korun, z toho 800 tisíc korun na mercedesu a 600 tisíc korun na kodiaqu. Veškeré okolnosti této tragické nehody jsou předmětem dalšího šetření.

V důsledku nehody byla silnice I/35 mezi Moravskou Třebovou a Mohelnicí cca 5 hodin neprůjezdná. Policejní hlídky po tuto dobu regulovaly provoz, jak ve směru od Moravské Třebové, tak ve směru od Mohelnice.

Galerie - Senior se v protisměru čelně střetl s jiným vozem. Druhý řidič nepřežil, děti jsou zraněné - Mohelnice

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Jaro je tu, ale zimní pneumatiky musíte mít až do konce března

"Obutí zimních pneumatik platí až do 31. března, pokud se na pozemní komunikaci nachází souvislá vrstva sněhu, led nebo námraza, nebo lze vzhledem k…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2022 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ Kontakt