Sedm lidí se zranilo při čelním střetu dvou vozů na Příbramsku - Obory


Dne:13.01.2022 | autor: Monika Vojáčková | Galerie (2) | Střední Čechy | Rating šoku: 2

Region: Středočeský kraj

Město: Střední Čechy

Místo: Obory

Datum nehody: 12.1.2022, další nehody ze dne 12.1.2022, dopravní nehody dnes

Zdroj: PČR

Vážná dopravní nehoda se stala ve středu v půl sedmé ráno na silnici první třídy číslo 18 nedaleko obce Obory na Příbramsku. Čelně se tam srazila dvě auta, ve kterých cestovalo sedm lidí. Všichni utrpěli zranění.

"Podle prvotní informace došlo k čelnímu střetu dvou osobních automobilů, přičemž v jednom z nich zůstal zaklíněný řidič. Operační důstojník na místo vyslal profesionální hasiče z příbramské a sedlčanské stanice," uvedla k nahlášení nehody mluvčí středočeských hasičů Tereza Fliegerová.

V jednom z vozidel cestovaly čtyři osoby a ve druhém tři. Všechny si převzali záchranáři. Dvě osoby utrpěly středně těžká zranění, 5 cestujících se zranilo lehce. Dechové zkoušky u řidičů na alkohol byly negativní. Vyprošťovat hasiči na místě nakonec nemuseli, jedné osobě však pomohli z vozidla.

"Během vyšetřování dopravní nehody se na místo dostavil řidič nákladního automobilu, který uvedl, že je také účastníkem nehody a má poškozený návěs," uvedla mluvčí hasičů.

Podle informací policie se před obcí Obory srazila dvě vozidla, Peugeot Partner a Peugeot 307. Silnice byla v místě střetu po celou dobu zásahu, tedy asi dvě hodiny, uzavřena.

„K čelnímu střetu vozidel došlo podle zatím předběžných informací při předjíždění, kdy se řidič osobní vozu Peugeot Partner nestihl zařadit do svého jízdního pruhu. Na vozidlech vznika v důsledku srážky škoda za 300 tisíc korun,“ uvedla policejní mluvčí Vlasta Suchánková.

 

Galerie - Sedm lidí se zranilo při čelním střetu dvou vozů na Příbramsku - Obory

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Tři zásadní pravidla za volantem, pokud dostanete smyk

Obecně lze použít 3 pravidla: nebrzdit, vyšlápnout spojku a vyrovnávat jízdu volantem. "Je ale také dobré vědět, jaký náhon vozidlo má. Jiný smyk dostane…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2024 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ Kontakt | Nastavení cookies