Osmnáctiletá řidička audi předjížděla traktor v zákazu, převrátila ho na bok - Jičíněves


Dne:10.08.2022 | autor: Monika Vojáčková | Galerie (4) | Hradec Králové | Rating šoku: 2

Ke kolizi osobního vozu a traktoru došlo v úterý po poledni na Jičínsku. Řidička s čerstvým řidičákem předjížděla traktor v zákazu a navíc přehlédla, že se chystá odbočovat. Tři lidé se zranili, škoda přesahuje milion korun.

"Včera v 12:15 hodin řídila 18letá řidička automobil značky Audi po silnici I. třídy č. 32 ve směru od Jičíněvse na Kopidlno. Za Jičíněvsí začala na rovném úseku komunikace předjíždět traktor značky Zetor s přívěsem, a to v místě, kde je zakázáno předjíždění svislým dopravním značením. Navíc měla mladá řidička předjíždět v době, kdy měl 43letý řidič traktoru zapnutý ukazatel vlevo a měl odbočovat na obec Žitětín," popsala nehodu Eliška Majerová, mluvčí policie v Jičíně.

Následně došlo ke střetu přední části vozidla Audi s přední částí traktoru, který se vlivem nárazu převrátil na bok. Řidička automobilu vyjela vlevo mimo komunikaci do pole.  Řidička, její stejně stará spolujezdkyně i řidič traktoru byli převezeni do nemocnice v Jičíně.

Policisté u obou řidičů vyloučili přítomnost alkoholu provedenou dechovou zkouškou. Předběžně vyčíslená hmotná škoda přesahuje jeden milion korun. Přesná příčina a okolnosti dopravní nehody jsou předmětem šetření jičínských dopravních policistů.

Galerie - Osmnáctiletá řidička audi předjížděla traktor v zákazu, převrátila ho na bok - Jičíněves

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

VIDEO: Nejsme ve válce, musíme to všichni přežít!

"Letní prázdniny jsou každoročně nejrizikovějším obdobím z pohledu bezpečnosti na silnicích. Vzhledem k intenzivní výstavbě a opravám na silniční síti se BESIP…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2024 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ Kontakt | Nastavení cookies