Policisté pátrají po seniorovi, který narazil s elektrokolem do závory


Dne:10.04.2024 | autor: Monika Vojáčková | Galerie (2) | Rating šoku: 1

Poškození závory na parkovišti Nemocnice České Budějovice z konce minulého týdne vyšetřují českobudějovičtí dopravní policisté. Hledají seniora na elektrokole, který do závory narazil a z místa odjel.

"Dosud neustanovený cyklista jel dne 5. dubna 2024, v 15:02 hodin, v Českých Budějovicích, po ulici Boženy Němcové směrem k hlavnímu parkovišti zmíněného zdravotnického zařízení, kdy pravděpodobně nerespektoval dopravní značení Stůj a pokračoval v jízdě za projíždějícím motorovým vozidlem, kdy však narazil do sklápějící se závory, kterou poškodil," popsal incident mluvčí policie Milan Bajcura.

Cyklista se pár minut na parkovišti zdržel a následně odjel k výjezdu. Popis muže: věk 65 – 75 let, šedivé prořídlé vlasy, oblečen v černou bundu s kapucí, riflových kalhot, na nohou černé tenisky s bílými tkaničkami a výrazným bílým logem na boku. Jízdní elektrokolo značky Crussis černé barvy s odpruženou přední vidlicí, s výrazným zadním nosičem a bočním stojanem na levé straně kola.

Dopravní policisté z Krajského ředitelství policie Jihočeského kraje, územního odboru České Budějovice, dopravní inspektorát, skupina dopravních nehod, Plavská 2, České Budějovice, vyzývají zmíněného muže, aby se přihlásil nprap. Františku Peškovi, telefon 974 226 592 nebo policistovi na dozorčí službě telefon 974 226 588, eventuálně na lince tísňového volání 158. Stejná žádost je adresované i občanům, kteří muže na fotografiích poznají.

Galerie - Policisté pátrají po seniorovi, který narazil s elektrokolem do závory

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Kdo jede až k začátku zúžení, nepředbíhá ve frontě! Naopak, chápe pravidlo ZIP

Pravidlo ZIPu má za úkol zvýšit plynulost provozu, aby nedocházelo k dopravním zácpám v hustém provozu v místech, kde se snižuje počet jízdních pruhů. Laicky…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2024 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ Kontakt | Nastavení cookies