*

Opilý řidič minul dálniční nájezd a dojel přímo k policejní služebně - Kocourovec


Dne:06.05.2022 | autor: Monika Vojáčková | Olomouc | Rating šoku: 2

Opilý řidič minul dálniční nájezd a dojel přímo k policejní služebně - Kocourovec

Opilý řidič měl smůlu, když v sobotu odpoledne svou jízdu zakončil přímo před policisty dálničního oddělení Kocourovec. Jak muž uvedl, jel po dálnici D35 a u obce Kocourovec zajel načerpat pohonné hmoty. Při vyjetí z čerpací stanice ale minul dálniční nájezd a zajel přímo před policejní hlídku na parkoviště u budovy policie. 

Čtyřiačtyřicetiletý muž při následných dechových zkouškách nadýchal 3,20 a 3,31  promile alkoholu v dechu. Jak sám přiznal, v pátek večer vypil asi šest piv a pár panáků tvrdého alkoholu. Druhý den usedl za volant, protože se domníval, že už není pod vlivem alkoholu.

Muž skončil na protialkoholní záchytné stanici v Olomouci a po vystřízlivění si ve zkráceném přípravném řízení vyslechl podezření ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky, za který mu hrozí trest odnětí svobody až na jeden rok, peněžitý trest nebo zákaz činnosti.

 

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Nové otázky pro autoškoláky se zaměřují na zranitelné účastníky provozu

Ministerstvo dopravy ve spolupráci s asociací autoškol představuje nové sady otázek se čtvrtletním odstupem. Opět jsou sezonně zaměřené, tentokrát jsou…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2022 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ Kontakt