Nehodu osobního vozu a autobusu nepřežili čtyři lidé - Záhřeb na Moravě


Dne:20.09.2016 | autor: Jan Prošek | Galerie (1) | Olomouc | Rating šoku: 3

Region: Olomoucký kraj

Město: Olomouc

Místo: Záhřeb na Moravě

Datum nehody: 17.9.2016, další nehody ze dne 17.9.2016, dopravní nehody dnes

Zdroj: Týdeník policie

Osmadvacetiletý řidit osobního vozu Škod Felicia nedal pravděpodobně přednost v jízde. V důsledku toho vznikla v Zábřehu na Moravě dopravní nehoda, která si vyžádala čtyři lidské životy. 

Podle dostupných informací při dopravní nehodě umřeli čtyři ukrajinci ve věku , kteří cestovali v osobním autě, jehož řidič přijížděl z vedlejší silnice, na křižovatce nedal přednost a autobusu si ani nevšiml. Pátý cestující v osobním autě byl s těžkými zraněními převezen do nemocnice. Zdravotníci poskytli pacientovali komplexní přednemocniční neodkladnou péči. Muže zapojili na umělou plicní ventilaci. 

 

Autobus jedoucí po hlavní silnici čelně narazil do osobního auta. Řidič Felicie a a jeho tři spolucestující zemřeli. Žena ve věku čtyřiadvaceti let a dva muži ve věku 20 a 47 let. Pátý cestující byl převezen do nemocnice. 

 

V době dopravní nehody se v autobuse nacházelo velké množství osob, převážně seniorů, vážněji nebyl nikdo zraněn. Okolnosti nehody jsou předmětem dalšího vyšetřování. Ve věci byla nařízena soudní pitva. Po dobu vyšetřování dopravní nehody a odklízení následků byla doprava vedena objízdnými trasami.

 

 

Galerie - Nehodu osobního vozu a autobusu nepřežili čtyři lidé - Záhřeb na Moravě

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Srážka s autem v 60 km/h znamená smrt pro 90% chodců

Víte, že při srážce auta a chodce při rychlosti nárazu 30 km/h přežije nehodu 97% chodců? Při rychlosti 50 km/h ovšem nehodu přežije již jen 80% chodců, při…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2022 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ | Nastavení cookies Kontakt