*

Nehodu osobního vozu a autobusu nepřežili čtyři lidé - Záhřeb na Moravě


Dne:20.09.2016 | autor: Jan Prošek | Galerie (1) | Olomouc | Rating šoku: 3

Region: Olomoucký kraj

Město: Olomouc

Místo: Záhřeb na Moravě

Datum nehody: 17.9.2016, další nehody ze dne 17.9.2016, dopravní nehody dnes

Zdroj: Týdeník policie

Osmadvacetiletý řidit osobního vozu Škod Felicia nedal pravděpodobně přednost v jízde. V důsledku toho vznikla v Zábřehu na Moravě dopravní nehoda, která si vyžádala čtyři lidské životy. 

Podle dostupných informací při dopravní nehodě umřeli čtyři ukrajinci ve věku , kteří cestovali v osobním autě, jehož řidič přijížděl z vedlejší silnice, na křižovatce nedal přednost a autobusu si ani nevšiml. Pátý cestující v osobním autě byl s těžkými zraněními převezen do nemocnice. Zdravotníci poskytli pacientovali komplexní přednemocniční neodkladnou péči. Muže zapojili na umělou plicní ventilaci. 

 

Autobus jedoucí po hlavní silnici čelně narazil do osobního auta. Řidič Felicie a a jeho tři spolucestující zemřeli. Žena ve věku čtyřiadvaceti let a dva muži ve věku 20 a 47 let. Pátý cestující byl převezen do nemocnice. 

 

V době dopravní nehody se v autobuse nacházelo velké množství osob, převážně seniorů, vážněji nebyl nikdo zraněn. Okolnosti nehody jsou předmětem dalšího vyšetřování. Ve věci byla nařízena soudní pitva. Po dobu vyšetřování dopravní nehody a odklízení následků byla doprava vedena objízdnými trasami.

 

 

Galerie - Nehodu osobního vozu a autobusu nepřežili čtyři lidé - Záhřeb na Moravě

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Použití pásů zvýší šanci na přežití 14krát

Víte, že nepřipoutaní řidiči umírají 14x častěji než ti připoutaní. Nepřipoutaní cestujících na předních sedadlech umírají 6x častěji než připoutaní a…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2020 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ Kontakt