Nehodu dvou aut v Třinci odneslo zraněním pět lidí, včetně nezletilého chlapce - Třinec


Dne:25.01.2021 | autor: Monika Vojáčková | Galerie (2) | Ostrava | Rating šoku: 1

Region: Moravskoslezský kraj

Město: Ostrava

Místo: Třinec

Datum nehody: 23.1.2021, další nehody ze dne 23.1.2021, dopravní nehody dnes

Zdroj: HZS

V sobotu po desáté hodině dopoledne se stala dopravní nehoda dvou osobních automobilů v katastru obce Třinec, městské části Karpentná. Zranilo se celkem pět osob, s vyprošťováním museli pomoci hasiči. Těžce zraněnou ženu transportoval do nemocnice vrtulník, ostatní zraněné převezly sanity.

Po nehodě dvou osobních automobilů zůstalo jedno z vozidel převrácené na střeše. Ve vozidle zůstala zaklíněna jedna osoba, kterou hasiči vyprostili bez použití hydraulického vyprošťovací zařízení.

Po vyproštění osoby asistovali hasiči přítomným záchranářům s ošetřováním zraněných, neboť celková bilance zraněných u nehody se zastavila na čísle pět. Na místo proto přiletěl i vrtulník letecké zdravotnické záchranné služby Moravskoslezského kraje. 

„Týmy záchranné služby ošetřovaly pět účastníků nehody. Všichni byli při vědomí a se zdravotníky komunikovali. Jednalo se o dva muže a dvě ženy mezi dvaačtyřiceti až sedmdesáti lety a jedenáctiletého chlapce. Ze zranění se jednalo o poranění hrudníku, hlavy, páteře, či dolní končetiny. Ve čtyřech případech šlo o lehká nebo středně těžká, v jednom o těžké zranění. Nejvážněji zraněnou ženu přepravil vrtulník do Fakultní nemocnice Ostrava, ostatní pacienty transportovaly pozemní posádky do třinecké nemocnice,“ uvedl mluvčí ZZS MSK Lukáš Humpl.

Po dokončení záchranných prací a šetření příčiny vzniku dopravní nehody, provedli hasiči úklid komunikace a její následné plné zprovoznění.

Galerie - Nehodu dvou aut v Třinci odneslo zraněním pět lidí, včetně nezletilého chlapce - Třinec

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Jak se na silnici zviditelnit a nezemřít v podzimních mlhách a plískanicích?

"Svou viditelnost lze snadno zvýšit výraznou barvou oblečení, vhodné jsou doplňky z fluorescenčních materiálů. Za snížené viditelnosti a v nočních…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2024 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ Kontakt | Nastavení cookies