Na dálnici D11 boural osobák s náklaďákem, na místo letěl vrtulník - D11


Dne:24.02.2023 | autor: Monika Vojáčková | Galerie (3) | Hradec Králové | Rating šoku: 3

Region: Královéhradecký kraj

Město: Hradec Králové

Místo: D11

Datum nehody: 24.2.2023, další nehody ze dne 24.2.2023, dopravní nehody dnes

Zdroj: HZS

Na dálnici D11 v Královéhradeckém kraji vyjíždělo v pátek dopoledne hned několik jednotek hasičů. Na 70. kilometru u Chýště ve směru z Hradce Králové do Prahy došlo k nehodě nákladního a osobního vozidla. 

"Při příjezdu hasičů byla obě vozidla mimo dálnici, osobní stálo v příkopu na kolech, nákladní prorazilo plot a bylo převrácené na bok. V osobáku nebyl nikdo zraněn, zraněného řidiče z nákladního vozidla měla ve své péči zdravotnická záchranná služba," oznámili hasiči Královéhradeckého kraje.

Vyproštění posádek tak nakonec nebylo nutné. Jednotky hasičů zabezpečily místo události, pomáhaly zdravotníkům při ošetřování a transportu pacienta do vrtulníku LZS.

"Z osobního vozidla uniklo menší množství motorového oleje, které jsme zasypali sorpčním materiálem. Vyproštění nákladního automobilu zabezpečí specializovaná firma. Provoz na dálnici byl po dobu záchranných a likvidačních prací omezen," upřesnili hasiči.

Na místě zasahovali profesionální hasiči ze stanic Nový Bydžov, Hradec Králové – Pražská a centrální stanice Hradec Králové a JSDH Chlumec nad Cidlinou. Okolnosti dopravní nehody zjišťuje Policie ČR.
 

Galerie - Na dálnici D11 boural osobák s náklaďákem, na místo letěl vrtulník - D11

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Cyklistické desatero: Na co si dát pozor při jízdě na kole

1. Dbejte na stav kola a povinnou výbavu Jízdní kolo musí být vybaveno dvěma na sobě nezávislými účinnými brzdami, volné konce trubky řidítek musí být…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2023 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ | Nastavení cookies Kontakt