*

Motorkář předjížděl a zemřel - Staré Město


Dne:24.04.2014 | autor: Kamil Štajgl | Galerie (4) | Zlín | Rating šoku: 3

Region: Zlínský kraj

Město: Zlín

Místo: Staré Město

Datum nehody: 18.4.2014, další nehody ze dne 18.4.2014, dopravní nehody dnes

Zdroj: Info a foto: Policie ČR

Tragická dopravní nehoda se stala ve Starém Městě. Motorkář nezvládl předjíždění a střetl se s protijedoucím vozidlem. Zemřel na místě nehody.

K tragické nehodě došlo v pátek 18. dubna ve Starém Městě v ulici Kostelanské. Šestačtyřicetiletý muž z Ostravy na silniční motorce Suzuki jel od Starého Města ve směru na Kostelany. Před sebou měl dvě osobní auta a dodávku. Rozhodl se je předjet, a tak najel do protisměru a zrychlil. Od Kostelan ovšem přijíždělo v protisměru osobní auto. Když byl motorkář mezi dodávkou a osobním autem, chtěl se zařadit mezi ně. Prudce přibrzdil a zřejmě došlo ke kontaktu motorky s levou zadní částí dodávky. Tím byl stroj odhozen do protisměru, kde akorát projížděl osobní Seat, do jehož přední části motorka bokem narazila. Při střetu utrpěl šestačtyřicetiletý muž na motorce smrtelná zranění, jimž na místě podlehl. Posádka seatu vyvázla bez zranění. Dodávka, s níž se zřejmě motorka střetla, na místě nezůstala. Její řidič zřejmě nemusel ani náraz zaregistrovat.

Galerie - Motorkář předjížděl a zemřel - Staré Město

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Chystáte se k moři? Zrádné zpětné proudy vás mohou stát život

Do zpětného proudu se dostanete lehce, ani nebudete vědět jak. Sice budete plavat směrem k pobřeží, ale proud vás bude odnášet dál do moře a pobřeží se vám…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2021 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ Kontakt