Jedno z těl vytažených z ohořelého vraku patřilo zavražděné ženě - Roudnice


Dne:16.11.2023 | autor: Monika Vojáčková | Hradec Králové | Rating šoku: 3

Region: Královéhradecký kraj

Město: Hradec Králové

Místo: Roudnice

Datum nehody: 13.11.2023, další nehody ze dne 13.11.2023, dopravní nehody dnes

Zdroj: PČR

Jedno z těl vytažených z ohořelého vraku patřilo zavražděné ženě - Roudnice

Neobvyklé rozuzlení má nehoda, při níž na Královéhradecku shořelo auto a záchranné složky uvnitř nalezli dvě ohořelá těla. Vyšetřování ukázalo, že jedna z osob zemřela už před nehodou. Muž zavraždil svou manželku, její tělo naložil do auta a nejspíše úmyslně havaroval. 

"Ohledáním těl na místě policisté zjistili, že jedna osoba byla násilně usmrcena. Šetřením se prokázalo, že 38letý muž – řidič vozidla usmrtil několika bodnořeznými ranami svou 37letou manželku, kterou naložil do auta, a poté s největší pravděpodobností úmyslně narazil do stromu, čímž došlo k jeho usmrcení a požáru vozidla," upřesnila mluvčí královéhradecké krajské policie Iva Kormošová.

Policisté zahájili trestní řízení pro zvlášť závažný zločin vražda a přečin poškození cizí věci. Jelikož nelze stíhat osobu zemřelou, bude případ po prošetření pravděpodobně odložen.

K nehodě došlo minulý pátek odpoledne na silnici č. 323 mezi obcemi Roudnice a Boharyně na KrálovéhradeckuPřesná příčina havárie je předmětem dalšího šetření hradeckých policistů.

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Reflexní pásek zvýší viditelnost na trojnásobek

Víte, že použití obyčejného reflexního pásku v nočních hodinách na neosvětlené komunikaci zvýší vaši viditelnost až trojnásobně? Reflexní vesta pak bezmála…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2024 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ Kontakt | Nastavení cookies