Dva lidé uhořeli v havarovaném autě na Královéhradecku - Roudnice


Dne:11.11.2023 | autor: Monika Vojáčková | Hradec Králové | Rating šoku: 3

Region: Královéhradecký kraj

Město: Hradec Králové

Místo: Roudnice

Datum nehody: 10.11.2023, další nehody ze dne 10.11.2023, dopravní nehody dnes

Zdroj: HZS, PČR

Dva lidé uhořeli v havarovaném autě na Královéhradecku - Roudnice

Složky IZS spěchaly v pátek odpoledne k ohlášené dopravní nehodě, ke které došlo na silnici č. 323 mezi obcemi Roudnice a Boharyně na Královéhradecku. Když hasiči hořící vrak auta uhasili, našli v něm dvě těla.

"Podle oznámení mělo havarovat jedno osobní vozidlo, které se ocitlo mimo komunikaci mezi stromy a začalo následně hořet. Při příjezdu hasičů na místo události byl vrak auta v plamenech, na jejich likvidaci nasadili vysokotlaký proud vody," uvedli hasiči Královéhradeckého kraje.

Po uhašení požáru objevili hasiči uvnitř vozu dvě osoby bez známek života. Místo zásahu si po zajištění převzali policisté, kteří okolnosti události vyšetřují.

"Ze zatím neznámých příčin vozidlo vyjelo mimo vozovku, kde narazilo do vzrostlého stromu. Přesná příčina havárie je předmětem dalšího šetření hradeckých policistů," uvedla mluvčí policie Iva Kormošová.

Komunikace byla uzavřena až do 22 hodin. Hasiči zabezpečovali místo události, dále provedli vyprošťovací práce a pomohli naložit auto na odtah. 

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Ve středu pozor na ledovku! Nepodceňujte varování meteorologů

"Při mrznoucím dešti se na některých místech bude tvořit ledovka!" upozorňují meteorologové. V platnosti bude výstraha Českého hydrometeorologického ústavu od…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2024 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ Kontakt | Nastavení cookies