VIDEO: Dva motorkáři zemřeli po střetu auta s karavanem - Bavorov


Dne:24.06.2024 | autor: Monika Vojáčková | České Budějovice | Rating šoku: 3

Region: Jihočeský kraj

Město: České Budějovice

Místo: Bavorov

Datum nehody: 23.6.2024, další nehody ze dne 23.6.2024, dopravní nehody dnes

Zdroj: PČR

VIDEO: Dva motorkáři zemřeli po střetu auta s karavanem - Bavorov

K tragické dopravní nehodě došlo v neděli před půl pátou odpoledne na silnici mezi obcemi Bavorov a Vodňany v Jihočeském kraji. Řidič volkswagenu se tam střetl s karavanem, poté přejel do protisměru, kde se srazil se třemi motocykly. Dva motorkáři havárii nepřežili.

"Z prvotních informací vyplývá, že směrem od Vodňan jel řidič v osobním vozidle značky Volkswagen. Střetl se s protijedoucím karavanem, za kterým jely tři motocykly. Po střetu se řidič vozidla značky Volkswagen pravděpodobně dostal do protisměru, kde se postupně srazil se všemi motocykly," popsala nehodu mluvčí policie Štěpánka Schwarzová.

Střet podle jejích informací nepřežili dva motocyklisté (ročník narození 1978 a 1994), třetí motocyklista a řidič osobního vozidla byli převezeni se zraněními do nemocnice.

U nehody zasahoval také vrtulník LZS. Silnice byla po dobu zásahu složek IZS zcela uzavřena. Policie dnes zvřejnila video.

"Přesné příčiny a okolnosti této nehody jsou předmětem dalšího šetření strakonických kriminalistů a dopravních policistů," dodala mluvčí policie.

 

 

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Zima: Tři nejdůležitější pravidla, která vám zachrání život

Vidět a být viděn V zimním období bývá snížená viditelnost a jsou zhoršené povětrnostní podmínky, proto je nutné být opatrnější a  dostatečně…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2024 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ Kontakt | Nastavení cookies