Dva motorkáři bourali na silnici číslo 35, pro oba musel vrtulník - Koclířov


Dne:22.05.2023 | autor: Monika Vojáčková | Galerie (3) | Pardubice | Rating šoku: 3

Region: Pardubický kraj

Město: Pardubice

Místo: Koclířov

Datum nehody: 21.5.2023, další nehody ze dne 21.5.2023, dopravní nehody dnes

Zdroj: HZS Pardubického kraje

Hned dvě nehody motorkářů zaměstnaly v neděli hasiče a záchranáře na silnici č. 35 v Pardubickém kraji. Jako první boural řidič na motocyklu u obce Koclířov na Svitavsku, do nemocnice ho transportoval vrtulník. Ten letěl i o pár hodin později k další nehodě motocyklu, a to na silnici u Holic. Motorkář se tam srazil s autem, jehož řidiče museli vyprotit hasiči. 
 

"Právě zasahujeme u dopravní nehody na silnici č. 35 u obce Koclířov. Jedná se o dopravní nehodu motocyklu. Řidič je v péči zdravotníků a na místě přistál i vrtulník letecké záchranné služby. U nehody zasahuji profesionální hasiči ze Svitav," informovali v neděli dopoledne hasiči Pardubického kraje na Facebooku.

Další dopravní nehoda osobního automobilu s motocyklem na silnici č. 35 u Holic byla dnes nahlášena na tísňovou linku v 15:05 hodin," znělo další hlášení o pár hodin později.

Na místo události byla vyslána profesionální i dobrovolná jednotka z Holic. Hasiči vyprostili zraněnou osobu z osobního automobilu a předali ji do péče zdravotníků. Na místo byl opět povolán vrtulník Letecké záchranné služby, hasiči tedy zajistili místo pro přistání a poté zraněného řidiče motocyklu naložili do vrtulníku, kterým byl transportován do nemocnice.

Příčiny obou dopravních nehod vyšetřují policisté. 

Galerie - Dva motorkáři bourali na silnici číslo 35, pro oba musel vrtulník - Koclířov

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Telefonování za jízdy = 0,8 promile alkoholu v krvi

Víte, že telefonování řidiče za jízdy je stejně nebezpečné jako jízda pod vlivem alkoholu? A to i v případě, že používáte hands-free. Hned několik průzkumů…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2024 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ Kontakt | Nastavení cookies