Dva motorkáři bourali na silnici číslo 35, pro oba musel vrtulník - Koclířov


Dne:22.05.2023 | autor: Monika Vojáčková | Galerie (3) | Pardubice | Rating šoku: 3

Region: Pardubický kraj

Město: Pardubice

Místo: Koclířov

Datum nehody: 21.5.2023, další nehody ze dne 21.5.2023, dopravní nehody dnes

Zdroj: HZS Pardubického kraje

Hned dvě nehody motorkářů zaměstnaly v neděli hasiče a záchranáře na silnici č. 35 v Pardubickém kraji. Jako první boural řidič na motocyklu u obce Koclířov na Svitavsku, do nemocnice ho transportoval vrtulník. Ten letěl i o pár hodin později k další nehodě motocyklu, a to na silnici u Holic. Motorkář se tam srazil s autem, jehož řidiče museli vyprotit hasiči. 
 

"Právě zasahujeme u dopravní nehody na silnici č. 35 u obce Koclířov. Jedná se o dopravní nehodu motocyklu. Řidič je v péči zdravotníků a na místě přistál i vrtulník letecké záchranné služby. U nehody zasahuji profesionální hasiči ze Svitav," informovali v neděli dopoledne hasiči Pardubického kraje na Facebooku.

Další dopravní nehoda osobního automobilu s motocyklem na silnici č. 35 u Holic byla dnes nahlášena na tísňovou linku v 15:05 hodin," znělo další hlášení o pár hodin později.

Na místo události byla vyslána profesionální i dobrovolná jednotka z Holic. Hasiči vyprostili zraněnou osobu z osobního automobilu a předali ji do péče zdravotníků. Na místo byl opět povolán vrtulník Letecké záchranné služby, hasiči tedy zajistili místo pro přistání a poté zraněného řidiče motocyklu naložili do vrtulníku, kterým byl transportován do nemocnice.

Příčiny obou dopravních nehod vyšetřují policisté. 

Galerie - Dva motorkáři bourali na silnici číslo 35, pro oba musel vrtulník - Koclířov

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Použití pásů zvýší šanci na přežití 14krát

Víte, že nepřipoutaní řidiči umírají 14x častěji než ti připoutaní. Nepřipoutaní cestujících na předních sedadlech umírají 6x častěji než připoutaní a…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2023 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ | Nastavení cookies Kontakt