Policie pátrá po řidiči, který couval na dálnici. Způsobil nehodu, od které ujel - D1


Dne:28.01.2020 | autor: Monika Vojáčková | Galerie (2) | Brno | Rating šoku: 2

Region: Jihomoravský kraj

Město: Brno

Místo: D1

Datum nehody: 12.1.2020, další nehody ze dne 12.1.2020, dopravní nehody dnes

Zdroj: Týdeník policie

Dopravní policisté hledají důležité svědky dopravní nehody, která se stala v neděli 12. ledna krátce po jednadvacáté hodině na dálnici D1 v prostoru sjezdu na 236. km v Jihomoravském kraji. Řidič ve žlutém vozidle tam přejel sjezd a začal na dálnici couvat. Způsobil tak nehodu, ale zraněným pomoc neposkytl a ujel.

"Šofér nezjištěného osobního vozidla, ve směru na Ostravu, očividně přejel svůj sjezd a nenadálou situaci chtěl zachránit nebezpečným couváním. Hazardér tak zastavil u krajnice a posléze začal riskantně couvat," uvedl k nehodě mluvčí policie Petr Vala.

Nenadálého manévru se lekla řidička, která vážně havarovala a celá osádka vozidla utrpěla zranění. Neznámý šofér z místa nehody odjel směrem na Ivanovice na Hané, aniž by zraněným poskytl či přivolal pomoc.

"Žádáme širokou veřejnost o pomoc. Znáte couvajícího řidiče? Máte jakékoliv informace ke žlutému vozidlu? Kontaktujte nás na tísňové lince 158. Taktéž žádáme o důležité svědectví dva řidiče, kteří bezprostředně před nehodou projížděli místem. Ozvat se mohou přímo policistům z dálničního oddělení Ivanovice na Hané na telefonním čísle 974 639 765," doplnil Vala.

Galerie - Policie pátrá po řidiči, který couval na dálnici. Způsobil nehodu, od které ujel - D1

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Ve středu pozor na ledovku! Nepodceňujte varování meteorologů

"Při mrznoucím dešti se na některých místech bude tvořit ledovka!" upozorňují meteorologové. V platnosti bude výstraha Českého hydrometeorologického ústavu od…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2022 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ | Nastavení cookies Kontakt