*

Policie pátrá po řidiči, který couval na dálnici. Způsobil nehodu, od které ujel - D1


Dne:28.01.2020 | autor: Monika Vojáčková | Galerie (2) | Brno | Rating šoku: 2

Region: Jihomoravský kraj

Město: Brno

Místo: D1

Datum nehody: 12.1.2020, další nehody ze dne 12.1.2020, dopravní nehody dnes

Zdroj: Týdeník policie

Dopravní policisté hledají důležité svědky dopravní nehody, která se stala v neděli 12. ledna krátce po jednadvacáté hodině na dálnici D1 v prostoru sjezdu na 236. km v Jihomoravském kraji. Řidič ve žlutém vozidle tam přejel sjezd a začal na dálnici couvat. Způsobil tak nehodu, ale zraněným pomoc neposkytl a ujel.

"Šofér nezjištěného osobního vozidla, ve směru na Ostravu, očividně přejel svůj sjezd a nenadálou situaci chtěl zachránit nebezpečným couváním. Hazardér tak zastavil u krajnice a posléze začal riskantně couvat," uvedl k nehodě mluvčí policie Petr Vala.

Nenadálého manévru se lekla řidička, která vážně havarovala a celá osádka vozidla utrpěla zranění. Neznámý šofér z místa nehody odjel směrem na Ivanovice na Hané, aniž by zraněným poskytl či přivolal pomoc.

"Žádáme širokou veřejnost o pomoc. Znáte couvajícího řidiče? Máte jakékoliv informace ke žlutému vozidlu? Kontaktujte nás na tísňové lince 158. Taktéž žádáme o důležité svědectví dva řidiče, kteří bezprostředně před nehodou projížděli místem. Ozvat se mohou přímo policistům z dálničního oddělení Ivanovice na Hané na telefonním čísle 974 639 765," doplnil Vala.

Galerie - Policie pátrá po řidiči, který couval na dálnici. Způsobil nehodu, od které ujel - D1

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Umíte používat mlhovky? Buďte vidět, ale neoslňujte ostatní řidiče

Podle zákona jsou řidiči povinni zapnout mlhovky vždy, když je mlha, hustě sněží či prší. Jenže zadní mlhovky, aby prosvítily mlhu, jsou velmi silné. Takže…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2021 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ Kontakt