*

Zraněného řidiče odvezla manželka k praktickému lékaři, v nemocnici nadýchal - Stochov


Dne:09.03.2019 | autor: Monika Vojáčková | Střední Čechy | Rating šoku: 1

Region: Středočeský kraj

Město: Střední Čechy

Místo: Stochov

Datum nehody: 6.3.2019, další nehody ze dne 6.3.2019, dopravní nehody dnes

Zdroj: Policie ČR

Zraněného řidiče odvezla manželka k praktickému lékaři, v nemocnici nadýchal - Stochov

Dopravní policisté ve středu řešili nehodu škodovky, která se stala v katastru obce Stochov na Kladensku. Řidič tam dostal smyk a čelně narazil do stromu. Nechal se manželkou odvést k praktickému lékaři, ten ho ovšem nechal okamžitě odvézt sanitou do nemocnice. A když za zraněným mužem po několika hodinách dorazili i policisté, řidič nadýchal.

 

"Dvaašedesátiletý řidič jedoucí ve směru Stochov – Kačice na rovném úseku vlivem nepřizpůsobení rychlosti povaze a stavu namrzlé vozovky dostal s vozidlem smyk, následně přejel vlevo mimo vozovku, kde čelně narazil do stromu. Po střetu se vozidlo přetočilo dále kolem stromu v protisměru hodinových ručiček a skončilo částečně na poli mimo vozovku," popsala nehodu policejní mluvčí Michaela Nováková.

Na místo kolize si řidič přivolal ještě před příjezdem policistů manželku, která ho převezla k ošetření k jeho praktickému lékaři, který rozhodl o jeho okamžitém transportu do rakovnické nemocnice, kam zraněného muže přepravila sanita. V nemocničním zařízení zůstal hospitalizován.

Za mužem se do nemocnice vypravila hlídka rakovnických policistů, která u muže provedla několik hodin po nehodě pozitivní dechovou zkoušku. Displej přístroje ukázal v poledne hodnoty 0,58 a 0,61 promile.

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Náledí a námrazu na silnicích zvládnete nejen s vhodným obutím

„V roce 2019 bylo v důsledku vlivu námrazy, sněhu a náledí evidováno celkem 4 085 nehod. Usmrceno při nich bylo 11 lidí, těžce zraněno 51 lidí, více než 1…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2022 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ Kontakt