*

Řidič pod vlivem marihuany nacouval při kontrole do policejního vozu - Trhanov


Dne:28.01.2021 | autor: Monika Vojáčková | Galerie (4) | Plzeň | Rating šoku: 1

V úterý zahájili domažličtí dopravní policisté vyšetřovat spáchání trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky. Dopustit se ho měl pětadvacetiletý řidič, kterého začátkem ledna kontrolovali v Trhanově na Domažlicku a on přitom nacouval do jejich služebního vozu.

Pětadvacetiletý řidič osobního vozu Honda Civic byl dne 9. ledna 2021 v 19:24 hodin předepsaným způsobem zastaven a kontrolován policisty v obci Trhanov.

"Řidič začal náhle couvat a přitom narazil do přední části osobního vozidla Škoda Octavia v barevném provedení Policie České republiky," uvedla mluvčí policie Dagmar Brožová.

Řidič se dobrovolně podrobil odbornému měření drogovým testerem ke zjištění, zda není ovlivněn návykovou látkou. Výsledek ukázal přítomnost látky THC. Nato byl řidič zajištěn a převezen do lékařského zařízení, kde se podrobil lékařskému vyšetření spojenému s odběrem krve a moči. Cannabinoidy pak byly v moči prokázány. Případem se dopravní policisté dále zabývají.

Galerie - Řidič pod vlivem marihuany nacouval při kontrole do policejního vozu - Trhanov

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Cyklistické desatero: Na co si dát pozor při jízdě na kole

1. Dbejte na stav kola a povinnou výbavu Jízdní kolo musí být vybaveno dvěma na sobě nezávislými účinnými brzdami, volné konce trubky řidítek musí být…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2022 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ Kontakt