*

Z ošklivé nehody řidič vyvázl jen s oděrkami - Frýdlantsko


Dne:22.10.2015 | autor: Kamil Štajgl | Galerie (1) | Liberec | Rating šoku: 2

Region: Liberecký kraj

Město: Liberec

Místo: Frýdlantsko

Datum nehody: 22.10.2015, další nehody ze dne 22.10.2015, dopravní nehody dnes

K nehodě SUV vozidla Audi Q7 vyjeli záchranáři 22.října 2015 na silnici I. třídy č. 13 na Frýdlantsku. Řidič může mluvit o velkém štěstí. 

K nehodě došlo krátce před jedenáctou hodinou večer na silnici I. třídy č. 13 na Frýdlantsku. Řidič cizí státní příslušnosti jel s vozidlem Audi Q7 ve směru od Albrechtic na Frýdlant, kde při průjezdu prudkou pravotočivou zatáčkou nepřizpůsobil rychlost vozidla stavu vozovky a na mokrém povrchu dostal s vozidlem smyk. Následně vjel mimo komunikaci, kde narazil do svodidel. Poté pokračoval ve své jízdě po travnatém srázu, kde se několikrát přetočil přes střechu a na ní také zůstal v konečném postavení. Ačkoli auto bylo po nehodě zcela na odpis, řidič vyvázl bez zranění, pouze s drobnými oděrkami na rukách. Ty mu na místě ošetřila přivolaná posádka zdravotnické záchranné služby. Policisté provedli u 20letého řidiče orintační dechovou zkoušku na alkohol, která byla negativní, stejně jako test na přítomnost omamných a psychotropních látek.

Galerie - Z ošklivé nehody řidič vyvázl jen s oděrkami - Frýdlantsko

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Dovolená u moře může skončit tragicky díky zpětnému proudu!

Víte co znamená zpětný proud v moři? Jeho neznalost může i zabíjet. Jak se v takové situaci chovat? Zpětný proud nastává v mořích, kde je pozvolný přístup…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2020 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ Kontakt