*

Vážnou nehodu u Hradce Králové nepřežila spolujezdkyně - silnice I/37 směr Pardubice -


Dne:07.08.2014 | autor: Kamil Štajgl | Galerie (4) | Hradec Králové | Rating šoku: 3

Region: Královéhradecký kraj

Město: Hradec Králové

Místo: silnice I/37 směr Pardubice -

Datum nehody: 3.8.2014, další nehody ze dne 3.8.2014, dopravní nehody dnes

Zdroj: Info a foto: Policie ČR

Dvaašedesátiletá žena nepřežila dopravní nehodu, která se stala 3.8.2014 pod sjezdem na Březhrad ve směru z Pardubic na Hradec Králové.

Za nehodou zřejmě stojí nepřiměřená rychlost v důsledku s mokrou vozovkou po vydatných deštích. Třiašedesátiletý řidič vozidla Ford Mondeo dostal smyk najel na svodidlo a zastavil se až na zábradlí mostu, kde zůstal viset směrem k potoku. Řidiče a jeho 62letou manželku museli z vozidla vyprostit přivolaní hasiči. Oba dva převezla rychlá záchranná služba do Fakultní nemocnice, kde žena svým zraněním následně podlehla.

Jeden ze svědků celou nehodu popsal takto: "To auto zvedlo přerušení svodidel, které je přímo pod přemostěním. Pan se lekl auta, které se akorát dostalo do připojovacího pruhu a vozidla, které ho mělo předjíždět. Rychlost nebyla velká, ale asi nebyl úplně vyvážený stav brzd. Pán šlápnul plně na brzdový pedál, dostal okamžitě mohutný smyk, povolil pedál, ale byl už nasměrovaný přímo na ta přerušená svodidla, která vůz vymrštila až na to zabradlí. Jeli jsme kolem 2 minuty poté, co se nehoda stala. Bohužel, paní nešlo z vozu dostat ven, protože viselo víceméně za palivovou nádrž. Pán celou dobu masíroval své paní srdce, ale bohužel ani to nepomohlo."

Galerie - Vážnou nehodu u Hradce Králové nepřežila spolujezdkyně - silnice I/37 směr Pardubice -

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Přes 40 procent Čechů se občas nepřipoutá. Mohou přijít až o polovinu pojistného

Podle statistik Ministerstva dopravy je nepoutání se dokonce druhým nejčastějším prohřeškem na českých silnicích. Průzkum zjistil, že mladší řidiči do 29…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2021 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ Kontakt