Vážná dopravní nehoda uzavřela dálnici D6 - Jenišov


Dne:12.07.2016 | autor: Jan Prošek | Galerie (4) | Karlovy Vary | Rating šoku: 3

Region: Karlovarský kraj

Město: Karlovy Vary

Místo: Jenišov

Datum nehody: 11.7.2016, další nehody ze dne 11.7.2016, dopravní nehody dnes

Zdroj: Policie Čr

Na dálnicích je provoz velmi hustý a automobily projíždí ve velké rychlosti. I z těchto důvodů je kladen velký důraz na pozornost řidičů. U obce Jenišov poblíž Karlových Varů se otočil řidič Škody Favorit do protisměru a střetl se s jedoucím autem.

 „Řidič vozidla značky Škoda Favorit pravděpodobně najel na dálnici na jenišovském sjezdu u obchodního domu Globus ve směru na Sokolov. Z neznámých důvodů se s autem najednou otočil do protisměru a čelně se srazil s protijedoucím autem,“ dodala k události karlovarská policejní mluvčí Kateřina Böhmová.

Favorit začal okamžitě po střetu hořet, když na místo nehody přijela první jednotka hasičů, bylo celé auto v plamenech. V hořícím voze zůstal zaklíněný řidič, kterého se podařilo vyprostit po zlikvidování požáru. Záchranáři konstatovali smrt. Řidič druhého auta byl převezen do nemocnice záchrannou službou. Podle dostupných informací se zdravotníky bez problémů komunikoval. 

Po celou dobu řešení následků dopravní nehody byl provoz na dálnici zcela uzavřen. Místo se stalo průjezdným až po třech hodinách, tedy v sedm hodin večer. 

Galerie - Vážná dopravní nehoda uzavřela dálnici D6 - Jenišov

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Jedete autem na dovolenou? Dávejte pozor na mikrospánek

V období prázdnin vyráží hodně lidí na dovolenou autem. Cesta je většinou dlouhá a bez pravidelných přestávek hrozí řidičům mikrospánek. Co znamená tento…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2023 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ | Nastavení cookies Kontakt