*

Vážná dopravní nehoda na Chebsku - Drmoul


Dne:14.10.2014 | autor: Kamil Štajgl | Galerie (3) | Karlovy Vary | Rating šoku: 3

Region: Karlovarský kraj

Město: Karlovy Vary

Místo: Drmoul

Datum nehody: 11.10.2014, další nehody ze dne 11.10.2014, dopravní nehody dnes

Zdroj: Info a foto: Policie ČR

Zřejmě příliš vysoká rychlost způsobila vážnou dopravní nehodu, která se stala na silnici I/21 ve směru k obci Drmoul na Chebsku.

24letý muž řídil motorové vozidlo značky Volkswagen Transporter po silnici I/21 ve směru k obci Drmoul. Při jízdě pravděpodobně nepřizpůsobil rychlost jízdy stavu a povaze vozovky, dostal smyk, přejel do protisměru, kde se snažil smyk vyrovnat, vrátil se zpět do svého pruhu, kde dostal další smyk a opět přejel do protisměru, sjel z vozovky a narazil do valu, který ho odmrštil. Poté se s vozidlem několikrát otočil přes střechu a následně narazil do protijedoucího vozidla Nissan. Jeden ze spolujedoucích vypadl z vozidla Volkswagen a to ho poté zavalilo. Zraněný muž byl z místa letecky převezen do nemocnice v Plzni. Při dopravní nehodě utrpěli zranění ještě další dvě osoby a ty byly převezeny do nemocnice v Chebu. Policisté s řidiči provedli dechové zkoušky na přítomnost alkoholu, které vyšla u obou s negativním výsledkem.

Galerie - Vážná dopravní nehoda na Chebsku - Drmoul

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Při balení na hory pozor. Neupevněné lyže v autě vás mohou ošklivě pořezat

Taky takhle vypadá vaše auto, když vyrážíte třeba na hory? Všechny předměty musí být ve vozidle umístěny tak, aby neomezovaly a neohrožovaly nejen spolujezdce,…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2020 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ Kontakt