*

Vážná dopravní nehoda na Chebsku - Drmoul


Dne:14.10.2014 | autor: Kamil Štajgl | Galerie (3) | Karlovy Vary | Rating šoku: 3

Region: Karlovarský kraj

Město: Karlovy Vary

Místo: Drmoul

Datum nehody: 11.10.2014, další nehody ze dne 11.10.2014, dopravní nehody dnes

Zdroj: Info a foto: Policie ČR

Zřejmě příliš vysoká rychlost způsobila vážnou dopravní nehodu, která se stala na silnici I/21 ve směru k obci Drmoul na Chebsku.

24letý muž řídil motorové vozidlo značky Volkswagen Transporter po silnici I/21 ve směru k obci Drmoul. Při jízdě pravděpodobně nepřizpůsobil rychlost jízdy stavu a povaze vozovky, dostal smyk, přejel do protisměru, kde se snažil smyk vyrovnat, vrátil se zpět do svého pruhu, kde dostal další smyk a opět přejel do protisměru, sjel z vozovky a narazil do valu, který ho odmrštil. Poté se s vozidlem několikrát otočil přes střechu a následně narazil do protijedoucího vozidla Nissan. Jeden ze spolujedoucích vypadl z vozidla Volkswagen a to ho poté zavalilo. Zraněný muž byl z místa letecky převezen do nemocnice v Plzni. Při dopravní nehodě utrpěli zranění ještě další dvě osoby a ty byly převezeny do nemocnice v Chebu. Policisté s řidiči provedli dechové zkoušky na přítomnost alkoholu, které vyšla u obou s negativním výsledkem.

Galerie - Vážná dopravní nehoda na Chebsku - Drmoul

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Jaro je tu, ale zimní pneumatiky musíte mít až do konce března

"Obutí zimních pneumatik platí až do 31. března, pokud se na pozemní komunikaci nachází souvislá vrstva sněhu, led nebo námraza, nebo lze vzhledem k…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2020 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ Kontakt