*

Řidič se v koloně otáčel, bourala kvůli němu tři auta a tři lidé se zranili - Vysokov


Dne:01.02.2020 | autor: Monika Vojáčková | Galerie (3) | Hradec Králové | Rating šoku: 2

Region: Královéhradecký kraj

Město: Hradec Králové

Místo: Vysokov

Datum nehody: 30.1.2020, další nehody ze dne 30.1.2020, dopravní nehody dnes

Zdroj: Policie ČR

Nehoda tří osobních automobilů částečně uzavřela silnici I/33 na Náchodsku. Ve čtvrtek v 14:50 hodin na silnici první třídy se u odbočky na Vysokov pravděpodobně otáčel netrpělivý řidič ve voze BMW, který nechtěl čekat v koloně. V nemocnici skončili tři zranění lidé.

"Řidič vozidla značky BMW jedoucí ze směru z České Skalice do Náchoda, na horizontu kopce u odbočky na obec Vysokov přijel do kolony, která stála, rozhodl se proto otočit v místě křižovatky a jet zpět směrem na Českou Skalici," uvedla mluvčí policie Eliška Majerová.

Řidič ale při otáčení zřejmě přehlédl vozidlo značky Toyota jedoucí z Náchoda směrem na Českou Skalici a vjel  tomuto automobilu do jízdní dráhy. Vozidla se srazila a BMW navíc dostalo smyk a narazilo do dalšího vozu značky BMW řidiče cizí státní příslušnosti, který zrovna odbočoval ve směru od České Skalice do obce Vysokov.

"Dle prvotního zjištění došlo ke zranění tří osob, které byly transportovány do Oblastní nemocnice Náchod. Přivolaní náchodští policisté u všech řidičů vyloučili přítomnost alkoholu provedenou dechovou zkouškou. Technická závada, jako příčina dopravní nehody, nebyla na místě ohledáním zjištěna. Celková hmotná škoda je předběžně vyčíslena na 335 tisíc korun," upřesnila policejní mluvčí. 

Na místě zasahovaly všechny jednotky IZS. Silnice I/33 byla částečně uzavřena a doprava byla na místě řízena kyvadlově. Veškeré okolnosti dopravní nehody jsou v šetření dopravních policistů.

Galerie - Řidič se v koloně otáčel, bourala kvůli němu tři auta a tři lidé se zranili - Vysokov

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Telefonování za jízdy = 0,8 promile alkoholu v krvi

Víte, že telefonování řidiče za jízdy je stejně nebezpečné jako jízda pod vlivem alkoholu? A to i v případě, že používáte hands-free. Hned několik průzkumů…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2020 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ Kontakt