*

V centru Liberce obrátil vůz na střechu - Liberec


Dne:10.07.2013 | autor: Kamil Štajgl | Galerie (3) | Liberec | Rating šoku: 2

Region: Liberecký kraj

Město: Liberec

Místo: Liberec

Datum nehody: neuvedeno, dopravní nehody dnes

Zdroj: Info a foto: Policie ČR

V neděli večer havaroval v centru Liberce v ulici Palachova 24letý řidič. Auto skončilo na střeše. Na vině byla zřejmě rychlá jízda i podnapilost řidiče.

Zřejmě rychlá jízda a podnapilost řidiče stála za nehodou, ke které dopravní policisté vyjížděli v neděli v devět hodin večer. Přímo v centru města Liberec v ulici Palachova (poblíž křižovatky F. X. Šaldy) havaroval 24letý řiidič s Citroenem Xantia. Muž přijížděl k centru města ulicí Felberova, při projíždění pravotočivé zatáčky zřejmě dostatečně nepřizpůsobil rychlost a dostal se do smyku. Vůz vjel na obrubník a převrátil se na střechu. Muž, který vozidlo řídil, utrpěl lehčí poranění, se kterým ho sanita převezla do Krajské nemocnice Liberec. Ještě předtím se podrobil orientační dechové zkoušce. Při prvním měření nadýchal 1,08, při duhém 1,20 a při poslední dechové zkoušce nadýchal 1,35 promile alkoholu. Rovněž podstoupil i další vyšetření spojené s odběrem krve. Přímo na místě nehody přišel muž o řidičský průkaz a auto, které po nehodě nebylo již schopno provozu, zajistila odtahová služba. Nehodu, při níž vznikla i hmotná škoda za zhruba dvacet tisíc korun, policisté i nadále prošetřují.

Galerie - V centru Liberce obrátil vůz na střechu - Liberec

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Řidiči s praxí do 5 let jsou nejrizikovější

Víte, že nejčastějším viníkem dopravních nehod jsou řidiči s praxí do 5 let? Například v roce 2013 zavinili na českých silnicích 29% všech dopravních nehod,…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2021 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ Kontakt