*

Honičku s policií ukončil až zátaras. Z BMW pak vystoupilo osm běženců - Brno


Dne:14.01.2019 | autor: Monika Vojáčková | Galerie (3) | Brno | Rating šoku: 1

Region: Jihomoravský kraj

Město: Brno

Místo: Brno

Datum nehody: 13.1.2019, další nehody ze dne 13.1.2019, dopravní nehody dnes

Zdroj: iRozhlas.cz

Slovenští policisté v neděli 13. ledna 2019 pronásledovali řidiče, který jel příliš rychle a pokusil se vyhnout kontrole. Muž v BMW při honičcce přejel hranici a v Česku ho u Brna zastavil až policejní zátaras. Policisté se pak nestačili divit, když z auta vystoupilo kromě řidiče ještě osm cizinců irácké národnosti.

„V neděli dopoledne se na naše policisty obrátili kolegové ze Slovenska, že pronásledují vozidlo, které ujíždí směrem ke státní hranici,“ informoval policejní mluvčí Jihomoravského kraje Petr Zámečník.

Důvodem podle něj měla být rychlá jízda a nezastavení při kontrole. Černé BMW mířilo po dálnici D2 přes hranici směrem na Brno.

„Ujíždějící auto se, vzhledem k jeho vysoké rychlosti, podařilo zastavit až u Brna za pomocí vytvořeného zátarasu,“ uvedl Zámečník. „Kromě řidiče z auta vystoupilo dalších osm cizinců irácké národnosti - sedm mužů a jedna žena,“ upřesnil.

Policisté proto podle něj řidiče zadrželi pro podezření ze spáchání trestného činu. A všechny převážené cizince policisté z důvodu nelegálního vstupu na území Česka odvezli na policejní služebnu.

Galerie - Honičku s policií ukončil až zátaras. Z BMW pak vystoupilo osm běženců - Brno

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Řidiči se špatným zrakem nepostřehnou až čtvrtinu značek

Víte, že už tři čtvrtě dioptrie stačí na to, aby řidič zahlédl chodce ze vzdálenosti o polovinu kratší než řidič bez dioptrické vady. Zatímco zdravé oko ho…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2020 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ Kontakt