*

Ujížděl od zraněného cyklisty, pak zavinil tragickou nehodu - Erbenova ulice


Dne:04.08.2016 | autor: Jan Prošek | Galerie (4) | Praha | Rating šoku: 3

Region: Praha

Město: Praha

Místo: Erbenova ulice

Datum nehody: 3.8.2016, další nehody ze dne 3.8.2016, dopravní nehody dnes

Zdroj: Idnes.cz

V Benešově způsobil tragickou dopravní nehodu řidič, který se pokusil odjet od srážky s cyklistou. Následně na křižovatce nerespektoval přednost zprava a srazil se s vozem značky Škoda Octavia. Zarážející už je fakt, že poraněnému cyklistovi neposkytl první pomoc a rychle od něj odjel. 

Poměrně nezkušený devatenáctiletý řidič Passatu nejprve v Benešově srazil a lehce zranil cyklistu. Řidič u muže však nezastavil a od nehody odjel. Dlouhého trvání jeho úprk neměl. Na křizovatce ulic Erbenova a Longenova nedal přednost zprava a srazil s octávií. Po střetu obou aut zůstal jeho vůz v křoví za plotem.
 

Srážka s cyklistou ještě smrtelná nebyla, rakambol na křižovatce už tento přívlastek získal. "Řidič Octavie na místě dopravní nehody zraněním podlehl, vážně zraněného spolujezdce transportoval do nemocnice vrtulník," pravila pro Idnes.cz mluvčí středočeské policie Martého Johnová. Posádka Passatu utrpěla jen mírná zranění.
 

Mladík, který dopravní nehodu zavinil, byl po příjezdu policistů testovaný na přítomnost alkoholu a drog. Test byl negativní. "Hrozí mu obvinění z usmrcení z nedbalosti a zřejmě i z dalších činí, jako neposkytnutí pomoci," dodala Johnová.

Galerie - Ujížděl od zraněného cyklisty, pak zavinil tragickou nehodu - Erbenova ulice

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Při balení na hory pozor. Neupevněné lyže v autě vás mohou ošklivě pořezat

Taky takhle vypadá vaše auto, když vyrážíte třeba na hory? Všechny předměty musí být ve vozidle umístěny tak, aby neomezovaly a neohrožovaly nejen spolujezdce,…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2021 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ Kontakt