*

Ujíždějící řidič zabil sebe i spolujezdkyni - České Budějovice


Dne:23.03.2014 | autor: Kamil Štajgl | Galerie (3) | České Budějovice | Rating šoku: 3

Region: Jihočeský kraj

Město: České Budějovice

Místo: České Budějovice

Datum nehody: 23.3.2014, další nehody ze dne 23.3.2014, dopravní nehody dnes

Zdroj: Info a foto: Policie ČR

Dopravní nehoda v Českých Budějovicích měla nad nedělním ránem tragické následky. Ujíždějící řidič před policií zabil sebe i spolujezdkyni.

Policisté dopravní služby zastavili nad ránem poblíž Dlouhého mostu na Jiráskově nábřeží řidiče vozidla značky Audi. Ten počkal, až ze služebního vozidla vystoupí první policista a v tom okamžiku z místa prudce odjel. Od policistů ujížděl po Jiráskově nábřeží pryč. Policisté se snažili vozidlo pronásledovat, ale to jim z vizuálního kontaktu zmizelo za zatáčkou u sportovního areálu SKP. Po projetí zatáčky policisté místo koncových světel vozidla Audi, spatřili na vozovce utrženou zadní nápravu vozu, dvě těla a havarované, k nepoznání zdemolované zbytky přední části vozu. Ihned zavolali zdravotnickou záchrannou službu a běželi posádce vozidla poskytnout první pomoc. Řidiči (40 let Českobudějovicko) a jeho spolujezdkyni již nebylo pomoci. Policisté vozidlo stavěli kvůli běžnému dopravnímu přestupku, proč řidič zareagoval tímto smrtelným způsobem, budou muset zjistit kriminalisté při vyšetřování této tragické a veskrze zbytečné nehody.

Galerie - Ujíždějící řidič zabil sebe i spolujezdkyni - České Budějovice

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Při nákupu elektronické dálniční známky buďte pozorní, špatná SPZ je nevratná

Už skoro 700 tisíc řidičů si pořídilo novou elektronickou dálniční známku. Od 1. února 2021 se na dálnici budete moci vypravit už jen s ní. Koupit e-známku…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2021 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ Kontakt