*

Ujíždějící řidič zabil sebe i spolujezdkyni - České Budějovice


Dne:23.03.2014 | autor: Kamil Štajgl | Galerie (3) | České Budějovice | Rating šoku: 3

Region: Jihočeský kraj

Město: České Budějovice

Místo: České Budějovice

Datum nehody: 23.3.2014, další nehody ze dne 23.3.2014, dopravní nehody dnes

Zdroj: Info a foto: Policie ČR

Dopravní nehoda v Českých Budějovicích měla nad nedělním ránem tragické následky. Ujíždějící řidič před policií zabil sebe i spolujezdkyni.

Policisté dopravní služby zastavili nad ránem poblíž Dlouhého mostu na Jiráskově nábřeží řidiče vozidla značky Audi. Ten počkal, až ze služebního vozidla vystoupí první policista a v tom okamžiku z místa prudce odjel. Od policistů ujížděl po Jiráskově nábřeží pryč. Policisté se snažili vozidlo pronásledovat, ale to jim z vizuálního kontaktu zmizelo za zatáčkou u sportovního areálu SKP. Po projetí zatáčky policisté místo koncových světel vozidla Audi, spatřili na vozovce utrženou zadní nápravu vozu, dvě těla a havarované, k nepoznání zdemolované zbytky přední části vozu. Ihned zavolali zdravotnickou záchrannou službu a běželi posádce vozidla poskytnout první pomoc. Řidiči (40 let Českobudějovicko) a jeho spolujezdkyni již nebylo pomoci. Policisté vozidlo stavěli kvůli běžnému dopravnímu přestupku, proč řidič zareagoval tímto smrtelným způsobem, budou muset zjistit kriminalisté při vyšetřování této tragické a veskrze zbytečné nehody.

Galerie - Ujíždějící řidič zabil sebe i spolujezdkyni - České Budějovice

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Reflexní pásek zvýší viditelnost na trojnásobek

Víte, že použití obyčejného reflexního pásku v nočních hodinách na neosvětlené komunikaci zvýší vaši viditelnost až trojnásobně? Reflexní vesta pak bezmála…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2021 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ Kontakt