*

Tragická nehoda u Nepomuku, řidič nepřežil - Silnice 1/20


Dne:12.09.2016 | autor: Jan Prošek | Galerie (9) | Plzeň | Rating šoku: 3

Region: Plzeňský kraj

Město: Plzeň

Místo: Silnice 1/20

Datum nehody: 6.9.2016, další nehody ze dne 6.9.2016, dopravní nehody dnes

Zdroj: Týdeník policie

V úterý ve 13 hodin a 50 minut vyjeli z Nepomuku profesionální i dobrovolní hasiči směrem na České Budějovice. Na tísňovou linku byla nahlášena dopravní nehoda osobního auta s kamionem. Jednalo se o čelní střet.

Osobní auto se po kolizi převrátilo střelou na svodidla u silnice. Uvnitř osobního auta zůstal zaklížený řidič. Ihned po příjezdu začali hasiči muže v bezvědomí pomocí hydraulického zařízení vyprošťovat. Jejích úsilí ukončil až přivolaný lékaž, který konstatovat, že zranění, který utrěl při autonehodě řidič, jsou neslučitelná se životem. Mrtvé tělo vyprostili hasiči na pokyn policie po ukončení šetření.

 

Kamion zůstat stát na kolech napříč silnicí. Jeho řidič vyvázl bez zranění. Nepříjemností bylo, že z poškozených nádrží začala volně na vozovnu unikat nafta. Hasičům se podařilo do náhradních barelů odčerpat celkem 600 litrů paliva. Kontaminová vozovka byla posypadá sorbentem. Nafta se do půdy nedostala. 

 

Tragická dopravní nehoda uzavřela silnici 1/20 na pět a půl hodiny. Doprava byla odkloněna po objízdných trasách. V půl osmé večer se provoz vrátil do normálu.

Galerie - Tragická nehoda u Nepomuku, řidič nepřežil - Silnice 1/20

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Při nákupu elektronické dálniční známky buďte pozorní, špatná SPZ je nevratná

Už skoro 700 tisíc řidičů si pořídilo novou elektronickou dálniční známku. Od 1. února 2021 se na dálnici budete moci vypravit už jen s ní. Koupit e-známku…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2021 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ Kontakt