*

Tragická nehoda se stala na dálnici D11 u Prahy - D 11


Dne:22.08.2016 | autor: Jan Prošek | Galerie (9) | Střední Čechy | Rating šoku: 4

Region: Středočeský kraj

Město: Střední Čechy

Místo: D 11

Datum nehody: 20.8.2016, další nehody ze dne 20.8.2016, dopravní nehody dnes

Zdroj: Idnes.cz

Mohlo to být klidné odpoledne, ale osud tomu chtěl jinak. 20. srpna ve čtvrt na tři odpoledne byla na linku tísňového volání oznámena dopravní nehoda kamionu a osobního auta. K tomu došlo na dálnici D11.

Dopravní nehoda se stala na 10 kilometru směrem na Prahu. K místu se postupně dostaly jednotky HZS kraje Středočeského. Zapojili se hasiči hned z několika měst. Došlo i na mezikrajskou výpomoc, akce se účastnily i hasiči hlavního města Prahy.
 

Ihned po příjezdu prvních jednotek bylo velitelem zásahu zjištěno, že se jedná o tragickou dopravní nehodu. Osobní vozidlo, ve kterém cestovali čtyři osob, bylo doslova napasováno pod návěsem kamionu. Řidič a jeho spolujezdec byli zaklíněni a musely být na jejich vyproštění použity hydraulické kleště. Bohužel řidič utrpěl velmi vážná zranění, která byla neslučitelná se životem.
 

Do pražské nemocnice byli převezeny zbylé osoby. Došlo ke zmapování situace, pak byla auta pomocí navijáku oddělena. Dopravní situace se do obvyklých kolejí vrátila před sedmnáctou hodinou.  

Galerie - Tragická nehoda se stala na dálnici D11 u Prahy - D 11

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Tři zásadní pravidla za volantem, pokud dostanete smyk

Obecně lze použít 3 pravidla: nebrzdit, vyšlápnout spojku a vyrovnávat jízdu volantem. "Je ale také dobré vědět, jaký náhon vozidlo má. Jiný smyk dostane…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2020 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ Kontakt