Při nehodě dodávky a kamionu na D11 zemřel jeden z pěti zraněných - Dobřenice


Dne:05.02.2021 | autor: Monika Vojáčková | Galerie (5) | Hradec Králové | Rating šoku: 3

Region: Královéhradecký kraj

Město: Hradec Králové

Místo: Dobřenice

Datum nehody: 4.2.2021, další nehody ze dne 4.2.2021, dopravní nehody dnes

Zdroj: Policie ČR

Ve čtvrtek došlo krátce po deváté hodině večerní k dopravní nehodě kamionu a dodávky na 77. kilometru dálnice D11 u Dobřenic na Královéhradecku. Jeden z pěti zraněných těžkým zraněním na místě podlehl.

"V osobním vozidle zůstala na místě spolujezdce zaklíněna jedna osoba, hasiči ji museli vyprostit pomocí hydraulického nářadí. Hned po vyproštění si převzala zraněného do péče posádka zdravotnické záchranné služby, ovšem i přes veškerou okamžitou poskytnutou pomoc svým zraněním člověk podlehl," uvedla mluvčí hasičů Martina Götzová.

"Ukázalo se, že ve zdemolované dodávce byl zaklíněn 38letý muž a vyprostit jej museli hasiči. Během následného vyšetření zasahující lékař zjistil, že cestující utrpěl velmi vážná poranění, kterým na místě podlehl," vysvětlil mluvčí záchranářů Ivo Novák. K nehodě letěl záchranářský vrtulník.

Záchranáři ošetřili další tři zraněné muže ve věku mezi 25 a 41 lety. Všichni byli při vědomí a se záchranáři komunikovali, s lehkými poraněními, zejména v oblasti hlavy a trupu, skončili v královéhradecké nemocnice. Poslední z cestujících a řidič kamionu ze střetu vyvázli bez zranění.

"Dechové zkoušky u obou řidičů byly negativní. Úsek dálnice byl uzavřen na šest hodin. Policisté vyčislili předběžně výši škody na 400 tisíc korun," uvedla mluvčí policie Lucie Konečná a dodala, že bližší okolnosti a příčina této tragické nehody jsou předmětem dalšího vyšetřování.

Galerie - Při nehodě dodávky a kamionu na D11 zemřel jeden z pěti zraněných - Dobřenice

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Elektrokola si kupuje čím dál víc seniorů, příliš jich ale zaplatí životem

"Ježdění na elektrokolech se stává populárnějším, přičemž se odhaduje, že se v současné době prodává přibližně jedna třetina elektrokol z celkového objemu…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2023 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ | Nastavení cookies Kontakt