*

Řidička s fiatem vyletěla ze silnice do stromu, dvě děti na místě zemřely - Kostelec nad Černými lesy


Dne:01.02.2019 | autor: Monika Vojáčková | Galerie (7) | Střední Čechy | Rating šoku: 3

Region: Středočeský kraj

Město: Střední Čechy

Místo: Kostelec nad Černými lesy

Datum nehody: 1.2.2019, další nehody ze dne 1.2.2019, dopravní nehody dnes

Zdroj: HZS

Tragická nehoda uzavřela v pátek ráno krátce po osmé hodině kutnohorskou silnici u Kostelce nad Černými lesy. Na silnici č. 2 v okrese Praha-východ havarovala řidička fiatu se třemi dětmi v autě. Dva nezletilí na místě zemřeli, další dítě a těžce zraněnou řidičku museli z vraku vyprostit hasiči.

Řidička fiatu vyjela z dosud nezjištěných příčin do protisměru a narazila do dvou stromů u silnice. Policie nechtěla věk ani zranění cestujících blíže specifikovat. „Vzhledem k citlivosti případu nebudeme zatím poskytovat další informace,“ řekla na místě nehody novinářům mluvčí Eva Hašlová.

Jako první na místě zasahovala posádka kostelecké zdravotnické záchranné služby. "Po příjezdu hasičů bylo zjištěno, že v osobním vozidle, které se nacházelo mimo komunikaci, cestovala řidička se třemi nezletilými osobami a je nutné celou posádku vyprostit. Hasiči za použití několika sad hydraulického vyprošťovacího zařízení zahájili záchranné práce. Po několika minutách se podařilo vyprostit jednoho z cestujících a poté následovalo vyproštění řidičky. U dalších dvou osob konstatoval lékař zdravotnické záchranné služby exitus," uvedl mluvčí Hasičského záchranného sboru Středočeského kraje Petr Svoboda.

Těžce zraněná řidička byla letecky transportována do Prahy, zraněné dítě převezla do nemocnice sanita. Hasiči následně zajistili místo nehody a po zadokumentování události kriminální policií vyprostili dvě zbylá těla. Na místo se dostavila také psycholožka HZS Středočeského kraje z důvodu případné potřeby poskytnutí posttraumatické péče.

Příčiny tragické havárie vyšetřuje policie. Po celou dobu zásahu byla kutnohorská silnice zcela uzavřena, obnovit provoz se podařilo až po poledni.

Galerie - Řidička s fiatem vyletěla ze silnice do stromu, dvě děti na místě zemřely - Kostelec nad Černými lesy

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Rozdíl v rychlosti 10 km/h je ve městě osudový

Víte, že rozdíl v brzdné dráze u osobního auta jedoucího 50 a 60 km/h je 9 metrů, tedy více než délka dvou obvykle širokých přechodů pro chodce. V praxi to…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2021 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ Kontakt