*

Tragická dopravní nehoda u Votic - Votice


Dne:07.11.2014 | autor: Kamil Štajgl | Galerie (2) | Střední Čechy | Rating šoku: 3

Region: Středočeský kraj

Město: Střední Čechy

Místo: Votice

Datum nehody: 1.11.2014, další nehody ze dne 1.11.2014, dopravní nehody dnes

Zdroj: Info a foto: Policie ČR

Silnice č. 1/3 byla více jak dvě hodiny uzavřena kvůli tragické dopravní nehodě u Votic, při které zemřel sedmdesátiletý řidič automobilu Suzuki a třiašedesátiletá žena z vozidla Škoda Octavia.

Dne 1. listopadu 2014 došlo na silnici č. 1/3 k vážné dopravní nehodě. Ze zatím nezjištěných příčin se střetla tři osobní vozidla. Při kolizi zemřela třiašedesátiletá žena, která usedla za volant Škody Octavia a tímto automobilem přijížděla ve směru od Tábora a čelně se střetla s protijedoucím vozidlem Suzuki a následně i se Škodou Favorit. Sedmdesátiletý řidič automobilu Suzuki utrpěl také vážná zranění, která se neslučovala se životem. Jeho o čtyři roky mladší manželka byla s těžkými zraněními převezena sanitním vozem do nemocnice v Táboře. Osmatřicetiletý šofér Favoritu byl s vážnými poraněními letecky transportován do Vinohradské nemocnice, druhý ze zasahujících vrtulníků převezl osmašedesátiletou spolujezdkyni z tohoto vozidla do motolské nemocnice a poslední spolujezdec, šestasedmdesátiletý senior byl další sanitkou transportován do benešovského zdravotnického zařízení. Co bylo příčinou dopravní nehody, budou nyní zjišťovat benešovští policisté.

Galerie - Tragická dopravní nehoda u Votic - Votice

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Začátek automobilky Lamborghini

Věděli jste, že zakladatel automobilky Lamborghini, pan Ferrucio Lamborghini, začal jako první vyrábět klimatizace a zemědělskou techniku, konkrétně…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2021 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ Kontakt